Luxusní prádlo Lise Charmel vyvolá vždy pokušení

Chcete si sama sobě udělat radost a vypadat dokonale? Tak dokonale, že uchvátíte nejen svého muže, ale především se sama budete cítit krásná? Přesně v těchto případech je vždy LISE CHARMEL, značka luxusního dámského prádla, připravena přijít na scénu a pomoci vám dosáhnout toho, čeho si přejete.

Sdílejte magické okamžiky spojením příjemných pocitů v prádle LISE CHARMEL v nově představených kolekcích s velkým důrazem na komfort a pohodlí. Chtějte se cítit dámou v každé situaci denního života. LISE CHARMEL vám věnuje vznešenost okamžiku, v němž jste středem pozornosti.

Lise Charmel

Lise Charmel

Soir de Venise

Neopomenutelná součást zimní kolekce je červená barva v ikonické řadě Soir de Venise, která navozuje atmosféru Vánoc a oslav konce roku. A přesně takto je definována kolekce Soir de Venise.

Lise Charmel

Lise Charmel

Soirée Libertine

V kontrastu kolekce Soirée Libertine je pak k nalezení černá krajka Leavers s originální červenou výšivkou, která neotřele přitahuje pozornost pro svůj půvab a lehkost provedení.

Lise Charmel

Lise Charmel

Reve Orchdée

Jedná se o moderní eleganci s bohatou výšivkou v zářivých barvách divokých květin, které rozzáří zimní období. Kolekce dokonale představuje aktuální trend, který vyzdvihuje přírodní motivy a iluzi živých ručně malovaných květin.

Lise Charmel

Lise Charmel

Sublime a deux

Tato kolekce se vyznačuje vysokou řemeslnou tvorbou v luxusním provedení. Výšivka ve stylu art déco v kombinaci se saténovým hedvábím v barvě temně modré noční oblohy. Bohatý výběr sortimentu nočního prádla a doplňků předurčuje tuto řadu k vytvoření dokonalého obrazu ženské křivky v moderním pojetí dnešní doby.