LOUIS VUITTON vás nadchne díky nové kolekci

Venku začíná svítit slunce, zpívají ptáčci a do zad nás hřejí teplé paprsky – máte pocit, že jsou tyto fráze již tak trochu ohrané? Jejich význam je ale jasný – přišlo jaro a vmžiku se bude blížit i léto. A to znamená jedinou věc, a to nakupování nového oblečení, abyste zazářili před svými blízkými. Louis Vuitton neváhá a představuje novou kolekci pro léto 2021.

Moře barev a vlnícího se duhového světla, závan svěžího vzduchu, čirá radost ze slunečních paprsků hladicích pleť. Kolekce Sunbathing si pohrává s odstíny žluté barvy, připomínajícími svítání v Malibu, od zářivé až po pastelovou. Kousky z linie Morning Swim dýchají rytmem poklidného blues na riviéře. Najděte si své místo na slunci. Plážové potisky, vzor Monogramu v gradientních odstínech, motivy Damier – ikony značky Louis Vuitton se zahalují barvami. Kolekce se hodí pro všechny denní i večerní příležitosti, na vycházku na zmrzlinu i koktejl. Svou inspiraci čerpá z barevné limonády a pruhovaných slunečníků. Najdeme v ní rafiové lýko i kůži s embosovaným vzorem.

Louis Vuitton

Louis Vuitton

Čeká vás záplava barev pod hřejivým letním sluncem – těšit se můžete na pyžama z hedvábného kepru, kloboučky, přívěsky na kabelky, drobné kožené zboží, plážový ručník a sarong, sandály i tenisky. Připravte se na klasiku módního domu Louis Vuitton v novém světle. Sportovní nylonová paruka v gradientních barvách, třpytivé šaty pošité flitry, a kabelky Capucines, NéoNoé i Papillon se stanou hitem nadcházející sezóny. Buďte nepřehlédnutelní, tančete, sněte o nekonečném létě, odpočívejte a užívejte si spolu s bezstarostnými modely pro léto 2021.

Louis Vuitton

Louis Vuitton