Portské víno Graham’s je ideálním společníkem pro každý večer

Doplňte příjemnou pohodu chladných zimních večerů přípitkem portským vínem z vinařství Graham’s. Dlouhá historie tohoto vinařství se promítá do kvality jednotlivých vín a doplní váš stůl o skvělý aperitiv, digestiv či svěží drink. Vychutnejte si tento portugalský skvost ze sluncem zalitých vinic pro ty nejhezčí momenty. Portské víno skvěle doplní i slavnostní vánoční stůl.

Užijte si dlouhé chladné zimní večery s vinným skvostem – portským vínem Graham’s. Tradice obchodování s vínem rodinné firmy Symington, pod kterou vinařství Graham’s patří, sahá až do počátků 17. století. Letité zkušenosti se podepisují nejen na šetrném a pečlivě dodržovaném výrobním procesu pro dosažení co nejlepší kvality portského vína, ale také na vlastnictví unikátních úrodných vinic v portugalských vinařských oblastech. Prvotřídní kvalitu portských vín si můžete vychutnat jako aperitiv před jídlem či jako skvělý digestiv. Kromě kvality dbá rodinná společnost Symington také na životní prostředí, za což si vysloužila ocenění B Corp pro udržitelné společnosti.

Graham’s Port Wine Fine Tawny

Vychutnejte si plné portské červené víno Graham’s Port Wine Fine Tawny. Velká intenzita buketu spolu s výrazným charakterem se ve víně vyznačuje střední komplexností, dochutí a aroma. Okouzlující tmavá barva doplňuje sladší chuť vína s menší ovocností. Toto portské víno se perfektně hodí na slavnostní stůl či na posezení s přáteli. Podávejte je při teplotě 18 stupňů a ideálně v kombinaci s kvalitními sýry.

Graham’s Port Wine Fine Tawny zakoupíte na www.1er.cz za cenu 315 Kč za 0,75 l.

Graham’s Port Wine Fine Tawny

Graham’s Port Wine Fine Tawny

Graham’s Port Wine Ruby Six Grapes Reserve

Lahodná kombinace vybraných hroznů z těch nejlepších vinic dala vzniknout lahodnému portskému vínu Graham’s Port Wine Ruby Six Grapes Reserve. Perfektně vyváženou chuť ocení i vybíraví milovníci vintage port. Víno Six Grapes vás okouzlí svou oranžovohnědou až tmavočervenou barvou a bohatým aroma, ve kterém se snoubí zralé třešně a švestky. Dlouhý závěr skvěle zakončuje vyváženou strukturu vína.

Graham’s Port Wine Ruby Six Grapes Reserve zakoupíte na www.1er.cz za cenu 565 Kč za 0,75 l.

Graham’s Port Wine Ruby Six Grapes Reserve

Graham’s Port Wine Ruby Six Grapes Reserve

Graham’s Port Wine Tawny 10 Years Old

Oblíbené, komplexně vyvážené portské víno Graham’s Port Wine Tawny 10 Years Old je díky balení v elegantní tubě vhodné také jako dárek. Bohaté ovocné tóny sladké chuti jsou završeny dlouhým závěrem. Díky staření a vybrané kombinaci těch nejlepších hroznů nabízí perfektně vyváženou chuť. Víno je vhodné pro jedinečné příležitosti. Skvěle se hodí k dezertům, jako je jablečný koláč se skořicí nebo mandlový dort.

Graham’s Port Wine Tawny 10 Years Old v dárkové tubě zakoupíte na www.1er.cz za cenu 769 Kč za 0,75 l.

Graham’s Port Wine Tawny 10 Years Old

Graham’s Port Wine Tawny 10 Years Old

Porto & Tonic Cocktail

Osvěžte se skvělou kombinací portského vína a kvalitního suchého toniku Thomas Henry. Perfektně vybalancovaná kombinace se skvěle hodí na klidné večery. Tento koktejl navíc zvládnete jednoduše připravit v pohodlí domova.

Ingredience:

1. Graham’s Port Wine Fine White.
2. Thomas Henry Tonic.
3. pomerančová kůra.
4. led.

Návod na přípravu: Vinnou sklenici zachlaďte ledem a lehce promíchejte. Přebytečnou vodu vylijte. Na led nalijte portské víno Graham’s Port Wine Fine White a dolijte prémiovým tonikem Thomas Henry. Koktejl lehce promíchejte a dozdobte čerstvou či sušenou pomerančovou kůrou.

Porto & Tonic Cocktail

Porto & Tonic Cocktail