Prémiové giny od firmy MALFY Vám zpříjemní letní atmosféru

Malfy je značka italských super-prémiových ochucených ginů, které jsou ztělesněním té pravé Itálie. Jejich výjimečnost spočívá v důrazu na rodinnou tradici, ve využití speciální techniky destilace pro získání výrazné chuti a v kombinaci lokálních, ryze italských surovin. Jalovec z Toskánska, na pobřeží pěstované citrony, krvavé pomeranče nebo růžové grapefruity ze Sicílie a ta nejčistští alpská pramenitá voda z pramenů Crissolo. Vychutnejte si osvěžující Gin&Tonic z jedné ze tří ochucených variant ginu inspirovaného pohádkovým Amalfským pobřežím a užijte si dokonale osvěžující chuť slunečného léta.

Za výrobou ginů Malfy stojí rodina Vergano, která se věnuje výrobě destilátů ve městě Moncalieri nedaleko Turína již od roku 1906. Právě tato oblast severní Itálie je proslulá výrobou nejrůznějších vín a destilátů. Každý z ginů z portfolia, které na českém trhu zastupuje společnost Jan Becher–Pernod Ricard, je výjimečný svojí delikátní chutí a výrazným aroma. Od ostatních značek se giny Malfy odlišují zejména technikou výroby, ke které se využívá tzv. vakuová destilace. Ta má oproti tradičním destilačním technikám několik výhod – probíhá ve vakuu, takže využívá nižších teplot a také umožňuje využití celých rostlin a snížení rostlinného odpadu na minimum. Botanicals, tedy klíčové rostlinné složky, které jsou macerovány v obilném destilátu, jsou díky této technice méně zahřívány, což se projevuje v bohatém a výraznějším chuťovém profilu ginu.

Malfy

Malfy

GIN MALFY CON LIMONE

Citrusy jsou symbolem, který je s Itálií a její kulturou neodmyslitelně spjatý. V oblasti Amalfského pobřeží a Sicílie jsou pěstovány ty nejchutnější citrony, které ginu Malfy dodávají šťavnatou a svěží chuť. Citronová kůra je destilovaná s toskánským jalovcem a doplněná o další botanicals, jako jsou anýz, koriandr, lékořice či skořice. Malfy con Limone se skvěle hodí k italské bruschettě s riccotovým pyré, rajčaty a bazalkou. Krásně vynikne v kombinaci Gin&Tonic, kde mu nejlépe sluší klasický tonik s plátky citronu.

Malfy Con Limone Gin&Tonic:

1. 40 ml gin Malfy Con Limone.
2. 120 ml Tonic.
3. Plátek citrónu.
Do sklenice plné ledu nalijte 40 ml ginu Malfy Con Limone, dolijte tonicem a ozdobte plátkem citronu.

Gin Malfy Con Limone

Gin Malfy Con Limone

MALFY CON ARANCIA

Pomerančový gin Malfy con Arancia se vyznačuje sytě oranžovou barvou a výrazným pomerančovým aroma. Hlavní přísadou je pomerančová kůra z krvavých sicilských pomerančů macerovaných s toskánským jalovcem a dalšími botanicals. Voní po pomerančových květech s podtónem jalovce. Bohaté hořkosladké chuti dominuje chuť citrusů. K doplnění k tomuto plně ovocnému ginu se hodí sicilské sýrové Arancini z rýže s masovým ragú. Malfy con Arancia s tonikem by měl zdobit plátek pomeranče, tento drink můžete také doplnit o trochu čerstvé pomerančové nebo mandarinkové šťávy.

Malfy Arancia Gin&Tonic:

1. 40 ml Gin Malfy Arancia.
2. 120 ml Tonic.
3. Plátek krvavého pomeranče.
Do sklenice plné ledu nalijte 40 ml ginu Malfy Arancia, dolijte tonicem a ozdobte plátkem krvavého pomeranče.

Gin Malfy Con Arancia

Gin Malfy Con Arancia

MALFY GIN ROSA

Tento růžový gin je destilovaný s jalovcem a dalšími botanicals a následně infuzovaný sicilskými růžovými grapefruity a rebarborou, které dominují také ve vůni. Výraznou grapefruitovou chuť doplňuje dlouhý jalovcový závěr. Svou příjemně nahořklou chutí se dokonale hodí k pokrmům z bílého masa, krevetám, zeleninovým salátům nebo například se sušenou šunkou Proscuitto Crudo s melounem a lístky bazalky. Gin lze kombinovat jak s tonikem, tak s grapefruitovým džusem či růžovou limonádou, oživené plátkem grepu nebo snítkou rozmarýnu. 

Malfy Gin Rosa Gin&Tonic: 

1. 40 ml Malfy Gin Rosa.
2. 120 ml Tonic.
3. Plátek růžového grapefruitu.
Do sklenice plné ledu nalijte 40 ml Malfy Gin Rosa, dolijte tonicem a ozdobte plátkem růžového grapefruitu.

Všechny varianty Malfy ginu s tonikem doporučujeme podávat ve sklenici plné ledu.

Gin Malfy Gin Rosa

Gin Malfy Gin Rosa