Chandon Garden Spritz – vychutnejte si léto už nyní

Svěží a autentický Chandon Garden Spritz přidává nový rozměr  letním „spritz“ zážitkům. Stylový aperitiv, který je kombinací šumivého vína Chandon  z argentinské Mendozy a hořkosladkého pomerančového likéru, vyrobeného z pečlivě  vybraných bylin, koření a udržitelně vypěstovaných pomerančů, je jako stvořen na letní  „aperitivo“ chvíle v kruhu blízkých přátel. Tento stoprocentně přírodní drink, který má o  polovinu méně cukru než ostatní značky spritzu na trhu, je rovnou připravený k podávání.  Stačí jen nachladit a vychutnat si doušek léta. 

Vinařství Chandon posouvá klasický letní šumivý drink na novou úroveň a představuje  dokonale vyvážené osvěžení co do sladkosti a hořkosti. Jedinečná receptura hořkého likéru  (bitteru) z čerstvých, lokálně vypěstovaných pomerančů, bylinek a koření v kombinaci s šumivým vínem Chandon vytváří lahodný Garden Spritz, evokující léto strávené na slunci a  setkání s přáteli.

CHANDON

CHANDON

Kromě perfektně vyvážené chuti zaujme Chandon Garden Spritz svým stoprocentně přírodním  složením, v celé fázi výroby se nepoužívají žádná umělá aromata ani umělá barviva. Navíc má  o polovinu méně cukru v porovnání s ostatními značkami spritzu na trhu, takže je jeho chuť  přirozená a jednoduše lahodná. Tento přírodní spritz je připravený k nachlazení a sdílení  s přáteli. Stačí si ho jen vychutnat – nejlépe na kostkách ledu s plátkem čerstvého pomeranče a  snítkou rozmarýnu. Chandon Garden Spritz je jako stvořený pro společné chvíle s přáteli. 

Šumivé víno pochází z vinařství Chandon z Mendozy v Argentině. Směs odrůd Chardonnay,  Pinot Noir a Semillon prochází druhotným kvašením, díky čemuž vzniká výjimečné šumivé  víno. Před naplněním do lahví se přidá aromatický hořký likér (bitter), vyrobený z kombinace bylinek, koření a sušené kůry pomerančů, který dodává výslednému nápoji jedinečnou  hořkosladkou chuť. Vzniká tak skvělý drink, který ve skleničce hraje růžovými a oranžovými tóny a výrazným citrusovým aroma. Po ochutnání se na patře mísí svěží chuť mandarinek a  růžového grapefruitu s hravými bublinkami. Jemné tóny bylinek se vzájemně doplňují s chutí  sluncem vyzrálého ovoce. Jednoduše doušek léta ve sklenici. 

CHANDON

CHANDON