Zimní kolekce od značky Colmar

Sjíždění zasněžených kopců už dávno nepatří výhradně mezi sportovní aktivity. Z lyžování se pomalu ale jistě stává módní záležitost, kde se jak ženy, tak muži předhání v originálnějším a stylovějším pojetí svých zimních outfitů. 

Někdo říká, že funkční oblečení nemůže být krásné. To není ani tak trochu pravda. Jestli se chystáte strávit pár dní na horách, podívejte se, bez čeho byste na sjezdovku neměli v žádném případě vyrazit! Zimní kolekce Colmar je toho živoucím důkazem. Díky výrazným barvám budete vidět nejen na svahu za nepříznivého počasí, ale upoutáte pozornost i mimo svah. Kombinace vysoce funkčního materiálu, lesklého nylonu a kožešinky z Vás udělá hvězdu každého areálu.

Pánská zimní bunda

Pánská zimní bunda

Zimní kolekce klade velký apel na používání materiálů nejnovější generace a aplikování nových technologií: třívrstvá bunda má vnitřní pěnové výplně, které chrání nejcitlivější části těla. Některé kusy svrchního oděvu jsou zvláště zaměřeny na termoregulaci, s využitím větracích otvorů a ventilačních zipů – což umožňuje udržet tělo tak akorát v teple.

Spodní část bund je vodoodpudivá a díky eko-kompatibilní úpravě uschne za chvíli a Vy budete stále v komfortu. Samozřejmostí je i teflonová vrstvička pocházející z obnovitelných zdrojů, kterou používá značka Colmar pro své textilie již několikátou sezónu. Je velice odolná a vydrží i mnoho praní. Použitý grafen G + zaručuje, že teplota těla zůstává konstantní a netrpí náhlými změnami.

Dámská zimní bunda

Dámská zimní bunda

Dámská zimní bunda

Dámská zimní bunda