Je vám více než 40 let a chcete omládnout? Obraťte se na Eberlin

Přijde vám, že už jste překročili určitou věkovou hranici a vaše pleť začíná stárnout? Pociťujete známky vrásek, či se obáváte, že už brzy přijdou? Strach můžete okamžitě hodit za hlavu – žijeme přeci v moderní době, a tak je jasné, že musí existovat něco, co vám pomůže známky stárnutí pleti potlačit. Slyšeli jste už někdy o omlazujícím prameni vody, který lidem pomohl omládnout? Tak přesně takový kosmetický přípravek přináší značka Eberlin Biocosmetics.

Společnost Eberlin Biocosmetics se věnuje epigenetice, nové vědě, která se zabývá změnou chování našich genů a také tím, jak my sami můžeme své geny ovlivnit. Ve své kosmetické řadě EPIGENETIKA se značka Eberlin zaměřuje přesně na tuto vědu, díky níž je schopna připomenout naší pokožce, jak se správně vyživovat a regenerovat.

Schopnost přípravků od Eberlin regenerovat a vyživovat naši pleť je založena na aktivních látkách, jako jsou peptidy, které připomenou a naučí naši pleť regenerovat vlastní DNA. Exkluzivní aktivní složky pak regulují a modulují microRNA, které je zodpovědné právě za stárnutí pokožky. Díky tomu začne být naše pleť opět pružná, hladká a především mladší.

Eberlin

Eberlin

PREMIUM LE LIFT SERUM

Toto intenzivní regenerační sérum se samo dokáže přizpůsobit našemu typu pokožky, má liftingový efekt, a tak dokáže příznivě působit na mladistvý vzhled našeho obličeje. Pokožka se po použití začíná regenerovat, obnovovat svou hustotu a tloušťku a získat zpět svou vitalitu a pružnost.

Eberlin

Eberlin

PREMIUM LE LIFT CREAM

Tento mimořádný krém je schopen přečíst historii naší pleti a znovu aktivovat všechny obranné mechanismy, díky nimž vytvoří inteligentní opatření proti stárnutí pokožky. Mimoto dokáže krém poskytnout naší pleti pevnost a pružnost. Během měsíce používání byla dokázána redukce vrásek až o 20 %.

Eberlin

Eberlin

PREMIUM LE LIFT EYE CONTOUR

Sérum účinně bojuje se znaky stárnutí v očním okolí – snižuje výskyt tmavých kruhů a otoků očních víček, u nichž obnoví pevnost a vlhkost pokožky. Kolem očí se tak projeví jemnější a hladší pleť s dokonalejším leskem.

Eberlin

Eberlin