Investujte během srpna do pleťového rituálu UFO 2

Prvenství mezi ikonickými produkty švédské beauty-tech značky FOREO drží unikátní 2-minutová kompletní péče o pleť UFO 2, díky které se budete usmívat ještě dlouho po létě. Nyní značka FOREO připravila pro své zákazníky exkluzivní prázdninovou akci, která tu ještě nebyla! Ke každému nákupu sonického kartáčku na obličej UFO 2 si můžete vybrat jeden z průkopnických produktů značky, inteligentní čisticí kartáček na obličej LUNA play nebo sonický elektrický kartáček na zuby ISSA play. A co je nejlepší, na nákup máte čas až do konce srpna!

Kůže je největším lidským orgánem, který představuje ochranou bariéru mezi naším nitrem a okolními vlivy. Zatímco pokožku těla většinu dne skrýváme pod oblečením, obličej vystavujeme znečištěnému ovzduší a silným slunečním paprskům téměř neustále. O to větší péči bychom mu měli v létě poskytnout. A co naše pleť během prázdninových měsíců zoufale potřebuje? Je to především hydratace, výživa a osvěžení, na co je potřeba se zaměřit. A všechno to zvládne jediný přístroj – 2minutová kompletní péče o pleť UFO 2 s inteligentními funkcemi, jako je termoterapie, široké spektrum LED světel, T-Sonická pulzace a kryoterapie.

Foreo

Foreo

Termoterapie využívá proces zahřívání, který pokožku zjemňuje i hydratuje a připravuje ji na lepší absorpci aktivních ingrediencí z pleťové masky, séra nebo vašeho oblíbeného krému. Je klinicky prokázáno, že přístroj UFO 2 zvyšuje hladinu vlhkosti v kůži o 126 %, přičemž mluvíme o dlouhodobém účinku, a to po dobu až 6 hodin. Až 78 % uživatelů navíc ve studii uvedlo, že je po použití přístroje UFO 2 jejich pokožka vyživená a na dotek výrazně jemnější.

Díky rostoucímu zájmu o kryoterapii, jež dokáže zmenšit póry a zlepšit pružnost a pevnost pleti, si UFO 2 našlo fanoušky také mezi slavnými celebritami. Tento malý, ale plně funkční pomocník je navíc vybaven širokým spektrem LED světel, které na kůži působí velmi specifickým způsobem. Například modré LED světlo snižuje aktivitu mazových žláz a dokáže tak zmírnit výskyt akné, zelené světlo zase vyniká zklidňujícím účinkem a sjednocuje tón pleti, čímž vám zajistí dokonalý prázdninový look. LED světelná terapie si poradí se známkami stárnutí, viditelně rozzáří pokožku a pomůže i při vyrážkách. A pokud trávíte prázdniny v přírodě, oceníte červené LED světlo, které se osvědčilo při bodnutí komárem či jiným hmyzem.

Foreo

Foreo

Produkty od značky FOREO zahrnují vlastně vyvinutou unikátní technologii T-Sonic, která obličej masíruje, vyhlazuje vrásky a jemné linie a dokáže z povrchu kůže odstranit odumřelé buňky a další nečistoty. Tím ale výčet všech výhod nekončí! UFO 2 představuje kompletní péči o pleť, kterou zvládne vykonat během pouhých 2 minut. Investicí do tohoto přístroje získáte domácího profesionála, který se o vaši krásu postará v rekordně krátkém čase!

O tom, že se UFO 2 stane nezbytnou součástí vaší kosmetické výbavy už máte jasno, teď už se stačí jen rozhodnout, po kterém z dárků od značky FOREO toužíte víc. Bude to chytrý čisticí kartáček na obličej LUNA play nebo sonický elektrický zubní kartáček ISSA play?

LUNA play

Pokud je pro vás zásadní krásně hebká a rozzářená pleť, pak sáhněte po LUNA play. Tento sonický kartáček perfektně vyčistí vaši pokožku (odstraní z ní až 99,5 % nečistot, odumřelých kožních buněk a zbytků make-upu) a pomůže tak předcházet vzniku běžných kožních nedostatků, jako jsou ucpané póry, černé tečky a akné. Přístroj je dodáván v krásném balení a jeho zábavný barevný design vám bude připomínat léto po celý rok!

ISSA play

Je-li pro vás důležitější zářivý úsměv, který vypadá bezchybně nejen na fotkách, bude se vám hodit sonický zubní kartáček ISSA play. Jeho inovativní silikonový materiál je šetrný k dásním, ale nekompromisní vůči zubnímu plaku. Díky modernímu nápaditému designu se bude v každé koupelně doslova vyjímat!

Foreo

Foreo