Lauraster oslavuje 40 let švýcarské preciznosti a představuje limitovanou edici produktů

Švýcarský výrobce Laurastar slaví 40 let zkušeností výroby špičkových žehlicích a napařovacích systémů. Při této příležitosti představil speciální limitovanou řadu produktů: Laurastar Smart 1980 a Lift Xtra 1980 v čistém a elegantním matně zlatém provedení s exkluzivním značkovým příslušenstvím.

Design výročního modelu žehlicího systému Laurastar Smart a parního generátoru Laurastar Lift v černé a zlaté barvě reprezentuje DNA značky, která je lídrem na trhu v oblasti inovací, designu a výkonu.

Lauraster

Lauraster

Laurastar Smart 1980

Napařovací žehlicí systém Laurastar Smart 1980 v provedení „vše v jednom“ implementuje do procesu žehlení všechny špičkové technologie této značky – čidlo pohybu žehličky ve spojení s chytrými funkcemi i důmyslně provedené aktivní žehlicí prkno s ventilátorovým systémem, parním generátorem a profesionální žehličkou s 3D žehlicí plochou. Mimořádně snadné ovládání výrazně urychluje a usnadňuje žehlení těch nejodolnějších i nejjemnějších látek. Eliminuje vznik nežádoucích záhybů a pomáhá v péči o oblečení i další části domácnosti. Stejně jako všechny produkty této značky, i Laurastar Smart 1980 využívá patentovanou ultra jemnou suchou páru (DMS), která uhlazuje látky a zároveň dezinfikuje nejen je, ale také další části domácnosti

Laurastar Smart 1980 je dodáván s elegantním a odolným obalem, který usnadňuje skladování a zajišťuje ochranu systému před prachem a nečistotami. Součástí je navíc žehlicí potah s unikátním designem v elegantních barvách této speciální edice. Cena tohoto komplexního systému je 51 990 Kč.

Lauraster

Lauraster

Laurastar Lift Xtra 1980

Tento výroční přenosný parní generátor nové generace je nejen mimořádně výkonný, ale na první pohled zaujme také svým designem. Nastavuje nový standard v žehlení, napařování i dezinfekci materiálů. Díky kompaktním rozměrům ho lze snadno používat v celém domě, a kromě popsaných funkcí také osvěžuje a oživuje všechny druhy tkanin, od oblečení až po těžké závěsy. I tento stylový přenosný přístroj využívá ultra jemnou suchou páru. Laurastar Lift je navržen tak, aby poctivě sloužil svým uživatelům po celou generaci. Na trhu je za 14 990 Kč.

Lauraster

Lauraster

Čtyřicet let výzkumu a unikátní hygienická pára

Exkluzivní suchá pára Laurastar, kterou využívají žehlicí systémy i parní generátory, je výsledkem několika desetiletí zkušeností a výzkumu. Díky speciálnímu systému, výkonu i rychlosti uvolňování páry šetří čas a umožňuje dosažení dokonalých výsledků při žehlení i osvěžení a dezinfekci textilií a dalších věcí v domácnosti. Vědecké testy provedené několika nezávislými laboratořemi prokázaly, že jedním pohybem zahubí 99,9 % virů (včetně koronaviru), bakterií, plísní a 100 % roztočů.

Laurastar způsobil v žehlení a v oblasti péče o látky a další materiály v domácnosti doslova revoluci. Při horizontálním i vertikálním žehlení v šatně nebo obývacím pokoji, při ošetřování oblečení, jemných záclon nebo závěsů šetrně vyhlazuje, osvěžuje a dezinfikuje i ta nejjemnější vlákna.

Díky popsaným vlastnostem se systémy Laurastar stávají referenčním produktem mezi módními návrháři, kteří důvěřují jejich unikátní patentované páře.

Lauraster

Lauraster

Rodinná historie, která přesahuje generace

Švýcarská skupina Laurastar vznikla na začátku 80. let, kdy se její zakladatel Jean Monney, vášnivý švýcarský podnikatel, spojil s avantgardním italským inženýrem. Společně zhmotnili jedinečnou a vizionářskou vizi, když vytvořili první žehlící desky vybavené profesionálním parním generátorem. Od roku 2019 vedou rodinný podnik Julie a Michael Monney a jejich výrobky se stávají světově referenčními produkty podpořenými švýcarským know-how. Během této doby pracuje Laurastar stále na technologických inovacích i vylepšování designu svých produktů. 

Lauraster

Lauraster