Vytuňte své intimní partie

Začátek roku se obvykle nese v duchu zvýšené péče o fyzickou i psychickou stránku našeho těla, dáváme si předsevzetí, posilovny praskají ve švech, pod náporem zapálených klientů, kteří se odhodlali na sobě zapracovat. Rovněž kliniky plastické a estetické chirurgie nemají o poptávku nouzi. Jejich klientky neváhají, v rámci zkrášlovacího procesu, podstupovat bolestivé chirurgické zákroky, které si navíc vyžadují rekonvalescenci. Existují však neinvazivní
a nebolestivé alternativy, o kterých se moc neví.

Které chirurgické zákroky ženy nejčastěji volí?

Vaginoplastika je chirurgický zákrok vhodný pro ženy v pokročilejším věku nebo po porodu. Jedná se v podstatě o refresh vagíny, určitý návrat do původního stavu. Zákrokem se zpevní a zúží tvar pochvy, čímž dojde k jejímu omlazení. Další z pozitivních změn je také odstranění stresové inkontinence. Vaginoplastika má tak příznivý dopad nejen na fyzickou, ale i psychickou stránku ženy a samozřejmě zlepšení intimního života. Zákrok se provádí v celkové nebo částečné narkóze. V prvním případě je nutná kratší hospitalizace, ve druhém, a pokud to zdravotní stav klientky dovolí, odchází už pár hodin po zákroku.

Labioplastika je plastická operace stydkých pysků, které mohou v důsledku věku nebo dědičnosti působit nevzhledně a ochable, což s sebou nese řadu komplikací nejen v sexuálním, ale i běžném životě, např. při sportu nebo během nošení upnutého oblečení. Na rozdíl od vaginoplastiky se tedy jedná o vnější operativní zákrok. Provádí se v celkové nebo částečné narkóze, a po cca jednodenní hospitalizaci je nutná zhruba měsíční rekonvalescence, kdy se nedoporučuje fyzická zátěž a pohlavní styk.

Rejuvenace neboli remodelace pochvy je obvykle kombinací vaginoplastiky a labioplastiky. Jedná se tedy o komplexní zákrok, který se obvykle provádí laserem. Na některých klinikách však pod tímto pojmem nabízejí především zpevnění poševní stěny, která se díky tomu zúží a získá na pružnosti. V tomto případě metoda nevyžaduje narkózu ani hospitalizaci.

Hymenoplastika je rekonstrukcí panenské blány neboli hymenu. Na první pohled se může jevit, že ženy tento zákrok podstupují z rozmaru, aby například vyhověly novému partnerovi. Pravdou však je, že se jedná o řešení, kterého využívají ženy po úrazech nebo také oběti sexuálního zneužívání. Výjimkou nejsou ani náboženské důvody. Zákrok se provádí v celkové narkóze, včetně zhruba jednodenní hospitalizace a rekonvalescence trvá obdobně jako u labioplastiky, tedy okolo jednoho měsíce.

Gyntima Lifting

Gyntima Lifting

Intimní liftingový krém je neinvazivní metodou zpevnění a zlepšení celkového vzhledu intimních partií. Bojuje proti ochabování kůže, ztrátě napětí a přispívá k regeneraci pokožky. Obsahuje Acetyl tetrapeptid -2, Palmitoyl Pentapeptide a Puerarli mirificu. Pokud máte obavy z chirurgického zákroku nebo nedostatek financí, vyzkoušejte nejprve tuto šetrnou metodu omlazení intimních partií z pohodlí domova. Jako doplněk můžete aplikovat také intimní bělící krém speciálně vyvinutý na bělení intimních partií u žen i mužů. Šetrným způsobem bělí a ošetřuje silně pigmentovanou genitální a anální oblast. Lze však aplikovat i na bradavky nebo podpaží. Obsahuje oligopeptid -34, výtažek punarnavy, panthenol, vitamín E a měsíček lékařský.

Kegelovy cviky dopomohou zpevnit poševní svalstvo, oblast pánevního dna a v neposlední řadě také močové trubice, čímž lze předejít inkontinenci. Jedná se přitom o velmi jednoduchý cvik, který lze praktikovat kdekoli, včetně městských hromadných prostředků. V průběhu cvičení žena stahuje vnitřní vaginální svaly, pohyb, který se dá přirovnat ke snaze zadržet proud moči. Doporučuje se každodenní opakování ve třech sériích po deseti cvicích, kdy je svalstvo staženo po dobu min. 10 sekund a následně uvolněno. Ale pozor, stejnými pohyby se dá i předstírat orgasmus, ke kterému dochází právě stahováním sady svalů kolem vaginálního a řitního otvoru! K posílení vaginálního svalstva však pomáhá i samotný orgasmus, tedy čím častější sex, tím pevnější vaginální svalstvo.