Hubnutí do krásy díky Body Impulse

Uvědomujete si, že během Vánoc trochu více jíte a kila tak jdou nahoru? Chtěli byste s tím efektivně „zatočit“, ale stále přemýšlíte jak na to? Nedělejte si s tím zbytečně hlavu, nejste totiž jediní! V našem dnešním článku si představíme Body Impulse, rychlou a velmi efektivní cestu k dokonalé postavě, a to dokonce i během vánočních svátků, kdy dáváme svému tělu rozhodně více zabrat (a teď mluvíme spíše o té stravovací části).

Jestliže si stále vyčítáte každé kilo navíc, můžeme vás ujistit, že s tím klidně můžete přestat! Představíme vám dnes v našem článku způsob, jak shodit nežádoucí tuk a dostat se k vysněné postavě. A to především za krátký čas a velmi jednoduše.

Body Impulse

Body Impulse

Body Impulse je speciální studio, které naleznete v Praze a která využívá speciální technologii EMS – elektro–myo–stimulaci, díky níž se dostanete do formy raz-dva. Tato vyspělá technologie komplexně aktivuje všechny svalové partie pomocí tělu přirozených slabých elektrických impulzů. Díky této intenzivní stimulaci se vaše tělo rovnoměrně zpevní a vytvaruje tak, jak byste si nejvíce přáli.

Velikou výhodou této technologie je především čas. Ten totiž v poslední době potřebujeme všichni a všichni ho nemáme tolik, kolik bychom si představovali – spoustu času trávíme v práci či ve škole, poté musíme plnit hromadu dalších povinností a na cvičení nám nezbývá už moc času. Ale pozor, v Body Impulse strávíte maximálně 20 minut, déle cvičení rozhodně nezabere! A navíc cvičení neslouží pouze k hubnutí, ale také k získání skvělé a vypracované postavy.

Body Impulse

Body Impulse

Spousta lidí si u tohoto cvičení chválí především fakt, že s sebou nic nepotřebujete (ani žádné speciální sportovní oblečení), stačí vám jen dostatek energie.