Vyzkoušejte nové produkty z řad Dior Forever

Luxusní světová značka Dior se již delší dobu snaží napomáhat naší pokožce a pleti v překonávání známek stárnutí a jejího opotřebení. Díky tomu se po používání produktů Dior cítíme mladší a krásnější. Láska ke květinám, kterou projevoval zakladatel této věhlasné společnosti, se v produktech odráží dodnes. Z květin se získávají speciální ingredience, které napomáhají metabolismu našich kožních buněk, a my jsme tak krásní. Do velmi oblíbené řady Dior Forever v únoru tohoto roku přibyly dva nové produkty – sypký pudr a báze. A my se tak o naši pleť budeme moci starat ještě více než kdy předtím.

Dior

Dior

DIOR FOREVER SKIN VEIL

Dior uvádí novou podkladovou bázi s výdrží až 24 hodin, která hydratuje, minimalizuje nedokonalosti, ochraňuje a rozjasňuje pleť. Produkt lze snadno využít jako základnu pod make-up, díky čemuž skvěle umocníme krásu každého koutu našeho obličeje. Báze je obohacena o rozjasňující oleje a extrakt z divoké macešky, a tak dokáže vyrovnat každou nedokonalost naší pokožky.

Doporučená cena je 1310 Kč.

Dior

Dior

DIOR FOREVER CUSHION POWDER

Jedná se o výjimečný sypký pudr, který zdokonaluje vzhled nalíčení a dodává pleti jemné sametové prozáření od rána až do noci. Svěží a hedvábná textura je uložena do couture obalu a pomáhá dosáhnout sjednoceného, matného a přirozeně projasněného vzhledu za všech okolností. K dispozici jsou 2 odstíny tohoto pudru.

Doporučená cena je 1630 Kč.

Dior

Dior