Foreo se postará o ten nejkrásnější Den matek

Žijeme v době plné změn a stále se učíme, jak fungovat v novém nastavení s koronavirem. A tak není pochyb, že i Den matek bude letos trochu jiný. Pod tíhou řady omezení začínáme být nostalgičtí a stýská se nám po dobách, kdy stačilo držet ruku naší matky, aby se cítila v bezpečí a chráněná. Na počest tohoto výjimečného vztahu mezi námi a našimi maminkami představila švédská beauty-tech značka FOREO kampaň ke Dni matek nesoucí název „Time Flies, Love Stays – Forever!“, která umožňuje dcerám a synům po celém světě na jedné platformě nejen sdílet svou vzájemnou lásku, ale také vytvořit krásné a emotivní společné chvíle.

Značce FOREO se už 8 let daří propojovat lidi po celém světě s vysoce kvalitními pečujícími produkty. Svědčí o tom i nedávný výzkum evropského maloobchodního prodejce kosmetických produktů Lookfantastic, který odhalil, že FOREO patří mezi 3 nejvýznamnější celosvětově oblíbené značky pečující o pleť. Výzkum online maloobchodního prodeje ukázal, že se značka FOREO umístila na 3. místě v žebříčku „Nejoblíbenější značka z oblasti péče o pleť“, a to díky ohromujícím 6 851 000 globálním vyhledávání skrze Google, přičemž za sebou nechává tolik známé kosmetické giganty, jako je Eucerin (s 5 618 000 vyhledáváními) a Pai (s 4 900 000 vyhledáváními).

Foreo

Foreo

Sociální distancování a nedostatek vzájemné blízkosti zatěžují naše vztahy. Nepřítomnost našich milovaných je na jedné straně výzvou, na straně druhé jde ale o obzvlášť těžké chvíle, a to především ve dnech, kdy jsme zvyklí se scházet jako rodina. FOREO je živou, dýchající značkou, která cítí se svými zákazníky. Chceme věnovat všem na celém světě jeden online prostor, kde by mohli oslavovat své maminky, aniž by riskovali jejich bezpečí. A nejdojemnější příspěvky od srdce oceníme dvěma zařízeními FOREO dle vlastního výběru! Zveme proto všechny, aby se připojili k naší kampani a aby v těchto bouřlivých dobách plných změn měli na paměti a ctili jednu důležitou věc, která s námi zůstane navždy – lásku našich matek!“, vysvětluje generální ředitel FOREO Boris Trupcevic.

I taková věc, jako je dokonalý dárek, který mamince přesně vyjádří vaši lásku k ní, se časem mění. Podle každoročního průzkumu společnosti Brand Keyes uvedlo 66 % respondentů, že své maminky překvapí lázeňským zážitkem. Zatímco přáníčka a květiny volí o 1 % dotazovaných méně než minulý rok, pro lázeňské procedury jde o nárůst o celých 11 %. Průměrný kupující plánuje za dárek utratit kolem 5000 Kč, přičemž muži se chystají investovat o trochu víc než ženy.

Se všemi platnými omezeními souvisejícími s COVID-19 by mohlo být poměrně náročné přichystat pro vaši maminku osobní návštěvu lázní. Díky značce FOREO ale můžete dopřát luxusní domácí lázeňský zážitek, který si zamiluje! Ohlédněme se zpátky do minulosti a vzpomeňme si na doby, kdy nám naše máma otevřela dveře do světa krásy… Myslíme si, že je na čase jí to splatit – a to i s úroky! Připravili jsme proto seznam nejznámějších kosmetických rad, ke kterým jsme přidali aktuální novinky tak, aby si každá máma připomněla své oblíbené beauty tipy a triky, které nám kdysi nezšitně předala a ještě z nich vytěžila něco navíc.

Foreo

Foreo

1. Nikdy nechoďte spát nalíčení

Tato klasika je jednou z nejdůležitějších kosmetických rad, kterou nás naše mámy kdy naučily. Probuzení s make-upem z předešlé noci je nepříjemné a může způsobovat zanášení pórů i oční infekce. A maminky to moc dobře vědí! Obohaťte jejich klasický rituál skládající se z odličovacího mléka a vatového tamponku nejnovější technologickou inovací snoubící se v chytrém čisticím kartáčku LUNA 3. Tento nejměkčí čisticí prostředek na světě kombinuje T-Sonic pulzace s vysoce kvalitním silikonem, přičemž odstraní až 99,5 % nečistot a kožního mazu a navíc zabrání množení bakterií. Výsledkem je zdravá a zářivá pleť během pár minut.

2. Hydratujte, hydratujte, hydratujte

Každý z nás si s láskou vzpomene, jak obdivoval svou maminku při pečlivém nanášení krémů a masek na obličej a krk. Toužili jsme být jako ony! A právě ony nás naučily, jak moc je důležitá hydratace. Pokud bychom své pleti nedodali dostatek vláhy, riskovali bychom zarudnutí, podráždění i předčasné známky stárnutí. Oplaťte své mamince tuto cennou radu upgradovaným tipem na přístroj UFO 2! Tento inteligentní sonický přístroj nejenže zlepší vstřebávání jejího oblíbeného krému hluboko do pokožky, ale navíc její pleti dopřeje příjemný domácí lázeňský zážitek.

Foreo

Foreo

3. Dopřejte si dostatek spánku

V dnešní uspěchané době je téměř nemožné zažít něco, jako je kvalitní 8 hodinový spánek. To ale nutně neznamená, že musíme přijmout život s tmavými kruhy pod očima. Naše maminky měly své osvědčené triky, například plátky okurky nebo zmrzlou lžíci, jak očnímu okolí ulevit. A přestože nás tyto rady mnohokrát zachránily, je čas na jejich aktualizaci. Seznamte svou maminku s osobním masérem očního okolí IRIS, kterého si zamilovaly i celebrity. IRIS využívá pokrokovou T-Sonickou pulzaci, díky které dokáže zmírnit viditelné vrásky kolem očí, otoky, váčky i tmavé kruhy.

4 . Často se smějte

Naše matky nás naučily, že skutečná krása vychází z nitra a že nic není tak odzbrojující jako krásný úsměv. Udělejte jí proto radost a vyměňte její klasický zubní kartáček za elektronický model ISSA 2. Nejenže jí věnujete svěží dech bez zatěžování dásní, ale ještě díky vám získá dobrý pocit z nevytváření dalšího plastového odpadu, který nebezpečně znečišťuje naše moře i skládky. Model ISSA 2 je vyroben ze silikonu, jehož přirozenou vlastností je eliminace bakterií, což z něho činí nejčistší dostupný zubní kartáček na světě.

Foreo

Foreo

5. Udělejte si čas pro sebe

Každé mamince leží na srdci především blaho jejího dítěte, a to jak duševní, tak fyzické. Byly to právě naše mámy, které nám ukázaly, že mysl a tělo jsou propojeny. Tak proč tuto dávnou radu neotočit zpět na ně a nenaučit je se trochu rozmazlovat? A to obzvlášť v dnešní době plné nejistot a plíživého stresu. Den matek je ideální příležitostí, jak přiblížit své mamince zklidňující rituál ošetřování pleti, který může provádět z pohodlí domova. Bude se díky němu cítit svěží, šťastná a hlavně opečovávaná!

Lásku ke své mamince můžete nyní jednoduše vyjádřit – oprašte stará rodinná alba, najděte v nich dokonalý obrázek, který zachycuje podstatu lásky mezi vámi, vašimi sourozenci a maminkou, a vytvořte osobitý příspěvek o tom, jak moc úžasná vaše máma je – a FOREO zajistí, aby to viděl celý svět! Vše, co potřebujete, je trochu kreativity a spousta lásky. A pokud se na Den matek nemůžete se svou maminkou fyzicky setkat, nezapomeňte na výdobytky moderní doby – objem telefonních hovorů každou druhou květnovou neděli vzrůstá o 11 %. Podělte se s maminkou o smích a vzpomínky na všechny ty neplechy, kterými jste ji jako dítě trápili, a řekněte jí, jak moc rádi ji máte. Protože právě tento den přesně o tohle jde – o to zvláštní a nerozbitné pouto mezi matkou a jejím dítětem.

Foreo

Foreo