Oblíbené OliOla Organic Beauty studio po dlouhém lockdownu znovu otevírá

Oblíbené OliOla Organic Beauty studio po dlouhém lockdownu znovu otevírá a nově si pro své zákaznice připravilo i řadu novinek. Jednou z nich jsou unikátní biodynamická ošetření pleti značkou dieNikolai.

Značka dieNikolai je první biodynamická kosmetika z vinných hroznů na světě. S certifikátem Demeter splňuje nejpřísnější podmínky v biodynamice na celém světě. Biodynamické ošetření v sobě kombinuje sílu přírody, jemné hydratační složení výrobků, šetrné čištění pleti společně s příjemnou masáží obličeje, hlavy a dekoltu. V OliOla je tak dieNikolai alternativou k olejové kosmetice a je rovněž skvělou volbou pro vegany, problematickou a dehydratovanou pleť.

K dosavadním ošetření nově přibyla dieNikolai péče o pleť a dekolt (75min) a Péče o pleť a dekolt mini (45 min)

OliOla Organic Beauty studio

OliOla Organic Beauty studio

dieNikolai – péče o pleť a dekolt

Konzultace, vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, hloubkové čištění pokožky obličeje čistícím bio pleťovým mlékem, pleťovým tonikem, peeling, masáž hlavy, ajurvédskou masáž pleti a dekoltu a stimulaci akupresurních bodů s lymfodrenáží. Ta uvolňuje napětí, aktivuje hluboká centra v mozku a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla. Vyživující maska, masáž rukou. Závěrečná hydratace pokožky obličeje a dekoltu.

Časová náročnost: 75 min
Cena: 1790 Kč

OliOla Organic Beauty studio

OliOla Organic Beauty studio

dieNikolai – mini péče o pleť a dekolt

Konzultace, vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, hloubkové čištění pokožky obličeje čistícím bio pleťovým mlékem, pleťovým tonikem, peeling, vyživující maska. Závěrečná hydratace pokožky obličeje a dekoltu.

Časová náročnost: 40 min
Cena: 1290 Kč