Elegantní design ve Vašem bytě díky značce Ravak

Vybavujete si novou koupelnu a přemýšlíte na koho se obrátit, abyste si mohli být jisti krásou a také kvalitou všech výrobků, které do takové správné koupelny patří? A to ať mluvíme o vanách, sprchových koutech, záchodech či bateriích. Jasnou volbou pro každého, kdo chce mít elegantní a moderní koupelnu, kterou Vám budou všichni přátelé závidět, je společnost RAVAK, jež představuje domyšlené výrobky, které jsou zároveň originálním otiskem konkrétního autora.

Hlavním cílem značky RAVAK, která se stala po takřka 30leté praxi největším producentem koupelnového vybavení ve střední a východní Evropě, je design, umění a estetika, což v dnešním světě hraje opravdu významnou roli. Firma spolupracuje s mezinárodně známými dodavateli, ať už designu či materiálů a technologií. Právě díky tomu si můžete být vždy jisti kvalitou a elegancí.

Ravak

Ravak

Výrobky RAVAK navrhuje například účastník a výherce prestižních soutěží anebo i rakouské studio proslulé svým designem luxusních aut. Kryštof Nosál je jedním z českých designérů pracujících pro RAVAK. Vyznává především pravidlo nekomplikovaných řešení s jasnou myšlenkou. Díky této koncepci bodoval se svými produkty v soutěžích, jako je Czech Grand Design, EDIDA, Top Design a Red Dot. Vany pro RAVAK navrhuje studio Storz, které čerpá z velkých zkušeností při konstruování interiérů vozů značek Porsche, BMW či Audi a mnoha dalších.

U značky RAVAK můžete zakoupit prakticky vše, co do své koupelny budete potřebovat – akrylátové vany s možností osazení vanovou zástěnou, sprchové kouty a dveře, a to i v atypickém provedení, sprchové vaničky či odtokové žlaby. Nechybí umyvadla, sanitární keramika (WC, bidety a keramická umyvadla), koupelnový nábytek, vodovodní baterie a široká škála koupelnových doplňků.

Ravak

Ravak

Při letošním Designbloku představil RAVAK novou solitérní vanu s názvem Ypsilon, který byl odvozen podle siluety, jež právě toto písmeno připomíná. Pravidelnost a strohá symetrie je zjemněna citlivým pojetím vnějších linií až s romantickým vyzněním. Vana nám díky rozpínání do stran přináší pohodlné položení rukou, otevření hrudníku a relaxaci krku i hlavy. Do Ypsilonu se zkrátka zamilujete. Dostupná bude od ledna 2021.

Neváhejte a vybavte si svou novou koupelnu do posledního detailu díky značce RAVAK i Vy!