Residenza Kler: galerie dýchající světovým designem

Pokud hledáte světový design, výjimečný výběr kvalitních značek nábytku a bytových doplňků, zavítejte do galerie Residenza Kler, která se nachází v pražských Průhonicích. Jedná se o jedinečný koncept galerie nábytku, který osloví lidi, kteří si potrpí na exkluzivní bytové kousky.

Residenza Kler

Residenza Kler

Residenza Kler vás příjemně překvapí svou nadstandardní obsluhou včetně služeb poradenství a projektování, zajímavým dopravním balíčkem a bezproblémovým servisem.

Residenza Kler

Residenza Kler

V okouzlující expozici je nabízeno kompletní interiérové vybavení od těch nejlepších světových značek. Velká část produktů je v České republice dostupná právě jen u Residenza Kler.

Residenza Kler

Residenza Kler

Pokud nemáte o svém bydlení jasnou představu, můžete se obrátit na profesionálního poradce, který pro vás vyprojektuje návrh. Tito zkušení odborníci si hravě poradí s projektem obývacího pokoje, ložnice, pracovny, ale také s unikátními a nezvyklými interiérovými dekoracemi. Vizualizace vašeho interiéru je zcela nezávazná. Díky ní si mnohem lépe představíte, jak bude vypadat výsledek a budete si svým nákupem 100% jistí.

Residenza Kler

Residenza Kler

Kromě služeb poradenství nabízí Residenza Kler také čistění a konzervaci sedacích souprav potažených kůží, které jste zde nakoupili.

Residenza Kler

Residenza Kler