Nový chytrý skládací telefon Galaxy Z Flip

Společnost Samsung Electronics 11. února představila model Galaxy Z Flip, nový a převratný skládací chytrý telefon. Galaxy Z Flip je odvážný a stylový, určený pro ty, kteří se rádi vyjadřují prostřednictvím nejmodernějších technologií. Telefon se skládacím skleněným displejem, jaký svět ještě neviděl, doslova ohýbá fyzikální zákony – displej s úhlopříčkou 6,7 palce se ve složeném stavu vejde do každé dlaně. Mezi další přednosti patří originální konstrukce skrytého kloubu a zbrusu nové, na míru dělané uživatelské rozhraní. Díky němu s modelem Galaxy Z Flip můžete dokumentovat, sdílet a zažívat svět kolem sebe, aniž byste k tomu potřebovali ruce. Takhle vypadá stylový a originální začátek nové dekády, která bude patřit skládacím chytrým telefonům.

Model Galaxy Z Flip bude k dispozici v České republice u vybraných prodejců elektroniky od 21. února. Na trhu bude ve dvou barevných provedeních: Černá (Black Mirror) a Fialová (Purple Mirror). Zákazníci si mohou telefon předobjednat už dnes za doporučenou maloobchodní cenu 38 990 Kč. Za tuto cenu však zákazník získává nejenom samotný telefon, ale také speciální pojištění náhodného poškození. Samozřejmostí je pak prémiový servis Moje Galaxy, který nabízí například speciální infolinku nebo bezplatné vyzvednutí poškozeného telefonu u zákazníka a zapůjčení náhradního přístroje po dobu záruční opravy.

Galaxy Z Flip

Galaxy Z Flip

Kupující se v případě koupi Galaxy Z Flip distribuovaného v ČR společností Samsung Electronics Czech and Slovak nemusí bát náhodného mechanického poškození telefonu ani náhodného poškození vnikem kapaliny, například prasknutí displeje. Součástí kupní ceny telefonu je totiž roční pojištění, díky kterému má zákazník nárok na jednu pojistnou událost se spoluúčastí pouze 2 799 Kč. Podmínkou je registrace zařízení na těchto stránkách nebo skrze infolinku 800 726 786 do 30 dnů od nákupu.

„Nadšené přijetí modelu Galaxy Fold nám v Samsungu vlilo novou krev do žil. Galaxy Z Flip je další důležitý krok – postupně budujeme novou třídu skládacích smartphonů a přinášíme zákazníkům nové tvary, nové displeje a především úplně nové mobilní zážitky,“ prohlásil TM Roh, prezident a ředitel divize mobilních komunikací Samsung Electronics. „díky jedinečnému skládacímu provedení mění Galaxy Z Flip definici mobilních zařízení a toho, co uživatelům dokážou nabídnout.“

Galaxy Z Flip

Galaxy Z Flip

Kategorii skládacích telefonů započal model Galaxy Fold, s ním začala nová éra. Galaxy Z Flip představuje krok do nové dekády. První model řady Z je průkopníkem nové třídy přístrojů a pádným důkazem, že to Samsung myslí se svou vůdčí rolí opravdu vážně. Díky němu je jasné, že naše nové technologie a tvary budou uživatelům přinášet nevídané zážitky a potěšení i v dalších letech.

Kompaktní stylové provedení Samsungu Galaxy Z Flip jistě potěší všechny, pro které moderní technologie představují hlavně možnost osobního vyjádření. S tímhle telefonem to opravdu není problém, díky inovativním vlastnostem je pro to jako dělaný.

Galaxy Z Flip

Galaxy Z Flip

Další bližší informace naleznete na těchto stránkách.