DESIGNJELLYFISH: akvária pro medúzy co oživí vzhled každého interiéru

Designjellyfish je firma zabývající se prodejem akvárií pro medúzy, i samotným chovem medúz, kterému se věnuje již několik let. V současnosti má ve svém chovu několik druhů medúz, díky čemuž je chovná stanice Designjellyfish jednou z největších na světě.

Designjellyfish

Designjellyfish

V e-shopu Designjellyfish nabízí veškeré příslušenství, které je zapotřebí k chovu těchto tvorů. Kromě toho můžete využít některou z nabízených služeb - například servis a čištění akvárií, tvorba vizualizací akvárií v prostoru, dále pak instalace a zprovoznění akvárií.

Designjellyfish

Designjellyfish

Všechna akvária Designjellyfish jsou navržena tak, aby v nich byl chov medúz bezpečný a snadný. Designjellyfish nabízí akvária určená pro zabudování i pro stání ve volném prostoru. Pokud budete mít jinou představu, než firma nabízí, vyrobí Vám akvárium na míru. Designjellyfish dokáže vyrobit akvária malá, o objemu 20 litrů, i obří, o objemu 3 000 litrů.

Designjellyfish

Designjellyfish

Pokud se pro chov medúz rozhodnete, nemusíte se bát, že byste s pořízením a zabudováním akvária měli mnoho práce. Pracovníci Designjellyfish Vám se vším pomohou. K Vámi vybranému akváriu vytvoří filtrační systém, vyberou vhodný typ osvětlení, zajistí stavební úpravy a vše zkompletují. Na závěr akvárium napustí a dodají medúzy přímo do akvária.
 

Designjellyfish

Designjellyfish

Více informací na v showroomu Designjellyfish v pražské Libušské ulici nebo na: www.designjellyfish.com