DECO LOCO: vytvořte si designový domov na jednom místě!

Na českém trhu designového nábytku se zrodil nový projekt s názvem DECO LOCO, dekorativní a krásný prostor, ve kterém si vytvoříte dokonalý domov na jednom místě. Za celým projektem stojí česká designérka Diana Turinová s Martinem Surovým. Název showroomu pomohla vymyslet interiérová návrhářka Iva Bastlová – ve volném překladu z latiny znamená DECO LOCO krásné místo…

DECO LOCO

DECO LOCO

Projekt vznikl spojením značek Lusito, Di'sign, Livelo a dalších partnerských firem. Diana Turinová dlouho hledala nový prostor s „duší“, Martina Surového naopak zajímala obchodně výhodná lokalita: „K tomu, abychom se propojili, jsem Dianu přesvědčoval už dlouhou dobu,“ upřesňuje Martin. A tak došlo ke spojení a vytvoření jedinečného prostoru plného inspirace a pohody.

 

DECO LOCO: Martin Surový, Diana Turinová a Karolína Pelikánová

DECO LOCO: Martin Surový, Diana Turinová a Karolína Pelikánová

V showroomu naleznete širokou nabídku designového nábytku a bytových doplňků, a to včetně nabídky designových dveří se skrytými zárubněmi značky JAP, nebo stínící techniku od společnosti CECHL. DECO LOCO tak nabízí svým návštěvníkům inspiraci v podobě ukázek designového interiérového vybavení a snaží se ukázat, že bydlet s komfortem nebylo nikdy snazší.

DECO LOCO showroom

DECO LOCO showroom

S vybavením vašeho bytu či domu vám ochotně poradí zkušení designéři ve spolupráci s architekty. Osobně si můžete vyzkoušet posezení na originálních sedačkách či křeslech LIVELO. Lampy, stínidla, polštáře Di’sign vás okouzlí na první pohled svým jedinečným designem. Návštěva dětského pokojíčku LUSITO, která je plná inspirativního a vícefunkčního nábytku vás přenese zpět do dětských let. Vybírat můžete z různých materiálů a vše přizpůsobit tvarově či typově na míru vašemu domovu.

DECO LOCO

DECO LOCO

Více informací na: www.decoloco.cz