Le Patio: objevte novou jarní kolekci nábytku

V jarní kolekci nábytku Le Patia tentokrát převažují kovové kousky různých stylů. Na své si přijdou milovníci art deca, retro stylu nebo i klasického industriálu. Z kovu můžete mít prakticky vše – od komod a odkládacích stolků až po židle, knihovny, vinotéku nebo zrcadla. Každý kousek je originál a dobře se kombinuje s většinou interiérových stylů.

Komoda: imitace letecké konstrukce

Komoda: imitace letecké konstrukce

Kov jako součást různých stylů

Kovový nábytek a doplňky si stále ještě mnoho lidí spojuje jen s industriálním stylem velkých loftových bytů. Nicméně kov se v interiérech používá již několik století a často do našich domovů vnáší prvek elegance. Je dobrým protipólem k čalouněnému a dřevěnému nábytku. Kov jako materiál je nesmírně praktický a používá se všude tam, kde klademe vysoké nároky na pevnost.

Le Patio: židle

Le Patio: židle

Jarní kolekce nábytku Le Patio

Le Patio ve své jarní kolekci nábytku nabízí kovové kousky různých stylů a funkcí. Pořídit si můžete například originální komody, mosazné odkládací stolky, elegantní kovové židle, zrcadla v zajímavých kovových rámech a kovové regály či vinotéku. Každý kus nábytku je originální a ve vašem interiéru bude perfektně ladit se dřevem nebo čalouněným sofa.

Le Patio: servírovací stolek

Le Patio: servírovací stolek

Indický nábytek Le Patio

Většina kolekce je vyrobena z mangového dřeva, starožitné kusy jsou z teaku. Předností tohoto typu nábytku je kvalita a krása starého dřeva s nenapodobitelnou patinou. Tato patina – pozůstatky starých barevných úprav, kování, oděrky a povrchové praskliny - mohou působit jako zdánlivá nedokonalost, ale právě to vytváří jedinečný půvab. Indický nábytek Le Patio osobně vybírá a často i navrhuje majitelka obchodů, Monika White. 

 

Le Patio: stůl

Le Patio: stůl

Z Indie firma také dováží bytové doplňky, jako jsou zrcadla, šperkovnice, paravány, ozdobné panely a další dekorační předměty z bronzu, dřeva a mramoru. Protože je nábytek vyráběn jednotlivě či v malých sériích, nelze ho objednat z katalogu, ale často je možné na přání klienta dovézt kusy podobné dříve nabízeným. Nábytek osloví také ty, kteří smýšlejí ekologicky, a tudíž se nechtějí podílet na nadvýrobě nových věcí.

Zrcadlo s kovovým rámem

Zrcadlo s kovovým rámem

Více informací naleznete na: www.lepatio.cz