La natura: jarní inspirace pro vaše bydlení!

Jarní inspirace pro váš byt

S příchodem jara nastává čas na změnu a ta se nemusí týkat jen vašeho šatníku čí jídelníčku. Vneste do každého kouta své domácnosti svěží vzduch a proměňte ji k nepoznání! La natura, unikátní obchod s nadčasovým nábytkem, doplňky a nádobím, vám učaruje nejen svým venkovsky laděným stylem, ale také kvalitním zpracováním. Ať už se rozhodnete obnovit koupelnu, obývací pokoj, ložnici či jídelnu, tu pravou inspiraci naleznete jedině tam, kde elegantnímu a modernímu designu věnují veškerý svůj čas i duši.

La natura: HENLEY_KITCHEN

La natura: HENLEY_KITCHEN

La natura

Krásný interiér bytu vytváří pocit tepla domova a je místem, které odráží váš osobitý styl a lásku k designu. V prodejně La natura  naleznete nejen zajímavý nábytek, ale také řadu doplňků, v kterých se prolíná láska k anglickému venkovskému stylu s poctivým řemeslem a tradicí.

La natura: HENLEY_KITCHEN

La natura: HENLEY_KITCHEN

V La natura pro vás osobně vybírají unikátní kusy na trzích Evropy a dalekých zemí Asie a tím v obchodě vytváří místo, kam nejen rádi chodíte nakupovat, ale i čerpat inspiraci. Vedle rafinovaného, jednoduchého a pevného nábytku v La natura najdete takové poklady, jako český pomněnkový porcelán, starožitný ručně malovaný oltář z Tibetu, či barvami zářící koše z Bali a řadu dalšího.

La natura: KITCHEN

La natura: KITCHEN

Více informací naleznete na: www.lanatura.cz