Le Patio: zamilujte se do žluté v interiéru!

Žlutá vás rozveselí a povzbudí myšlení

S příchodem jara chceme tuto pozitivní atmosféru vytvořit i ve svých interiérech. Zkuste to se žlutou barvou, kterou si teď oblíbila i většina designérů. Žlutá je nejjasnější z teplých barev a psychologové o ní tvrdí, že je povzbuzující a mají ji v oblibě bezprostřední lidé. Kromě toho, že působí radostně, podpoří vaše myšlení.

Pohovka Charmy

Pohovka Charmy

Žlutá je prostě trendy!

Jarní pozitivní atmosféru si do svých interiérů přenesete prostřednictvím nábytku a doplňků v trendy žluté barvě. Le Patio ve své jarní kolekci nabízí například žlutou sametovou židli Holy, medově žlutou pohovku Charmy, žluté odkládací kovové stolky, lampičky a další bytové doplňky v této energetizující barvě. Tak neváhejte a vytvořte si pozitivní jarní atmosféru i u vás doma.

Le Patio: židle Holy

Le Patio: židle Holy

Jak na to?

Výhodou žluté je, že se skvěle kombinuje s ostatními barvami a rozjasní barvy neutrální. Můžete si v ní pořídit doplňky, jako jsou polštáře nebo lampičky. Le Patio ale doporučuje být odvážnější a zainvestovat do většího kusu nábytku.

Kovový stolek

Kovový stolek

Buďte rozmarní a pořiďte si židli Holy, která je celá potažená žlutým sametem včetně noh! Spojíte pohodlí s jemnou dávkou luxusu, který vás bude těšit každý den.

 

Lampička Funky

Lampička Funky

Retro design a samet jsou stále in! Pohodlná pohovka Charmy v nestárnoucím designu ještě povýší v pozitivní medově žluté barvě. Nebo co třeba odkládacích stolek? Kovové jsou navíc praktické na údržbu a vždy najdou své uplatnění. Žluté proplétání působí i v menším interiéru velmi vzdušně.

Stolek s dřevěnou deskou

Stolek s dřevěnou deskou

Pro více informací: www.lepatio.cz

Židle Holy

Židle Holy