NATTIOT: francouzský design, který milují děti i jejich rodiče

Máte rádi francouzský design, pudrové barvy, super kvalitu a ekologicky smýšlející výrobce? Pak se společně s vašimi dětmi zamilujete do značky Nattiot, jejíž dětské koberce, pufy a další textilní doplňky nyní nabízí obchod Le Patio.

Nattiot v Le Patio

Nattiot v Le Patio

Dětské motivy s francouzským smyslem pro krásu

Kolekce doplňků do dětských pokojíků nabízí roztomilé motivy, pudrové barvy a kvalitní materiály. A to vše v nadčasovém designu, který navíc nikdy nevyjde z módy!

Nattiot: dětský koberec

Nattiot: dětský koberec

Nattiot

Francouzská značka Nattiot se specializuje na koberce pro děti všech věkových kategorií včetně miminek. Aby se batolata naučila správně lézt, podle doporučení pediatrů potřebují neklouzavý povrch – k tomu jsou tyto extrémně příjemné a bezpečné koberce jak stvořené. Jsou vyrobené s ohledem na větší zátěž, většina má antistatické a antibakteriální vlastnosti. Všechny koberce jsou snadno omyvatelné a některé se dají prát i v pračce. Z materiálů se používá především bavlna, vlna, juta, akryl i viskóza. Kromě koberců si v podobném stylu můžete pořídit polštáře, koše na hračky nebo ručně pletené pufy.

Nattiot: dětský koberec

Nattiot: dětský koberec

Fair trade výroba a ochrana životního prostředí

Při výrobě se dodržují zásady fair trade a věnuje se pozornost ochraně životního prostředí. Všechny výrobky jsou testovány, aby odpovídaly vysokým standardům kvality a byly tak pro děti  nezávadné.

Nattiot: koš na hračky

Nattiot: koš na hračky

Více informací na: www.lepatio.cz

Nattiot: puf

Nattiot: puf