PacaPod: objevte přebalovací kabelku, s níž se chlubí i celebrity!

Každý odchod z bytu s malým dítětem a se všemi nezbytnostmi se občas podobá malé vojenské operaci. Při dlouhém seznamu věcí, bez kterých se ani jeden z vás neobejde, za hlasitých požadavků vaší ratolesti a při manévrování s kočárkem je nutné soustředit se na to nejdůležitější. Přesně pro tyto požadavky vznikala praktická přebalovací taška ke kočárku PacaPod se systémem 3v1, která má navíc ještě jeden bonus. Je elegantní a stylová! Taška vás určitě neomrzí ani poté, co vaše děti odrostou plenkám.

PacaPod: FORTUNA černé barvy za 6590 Kč

PacaPod: FORTUNA černé barvy za 6590 Kč

Unikátní systém 3v1

Tento systém pomáhá zkrotit chaos, takže přesně víte, kam sáhnout. Každá kabelka PacaPod má v sobě dvě menší tašky - přebalovací organizér a termotašku. Obě dvě lze vyjmout a používat i samostatně. PacaPod je navíc ušitá z odolných a lehkých materiálů, díky kterým šetříte svá záda i síly. Součástí každého balení jsou navíc dvě karabinky, pomocí kterých připnete kabelku na madlo kočárku. Originální designové řešení však nabízí další možnosti, jak tašku využít. Jednoduše ji můžete nosit přes rameno a nově také jako batoh.

PacaPod přebalovací taška a kabelka

PacaPod přebalovací taška a kabelka

PacaPod zkrátka ulehčuje život, ať už je vaše tempo a styl jakýkoli. Rodiče se sportovnějším přístupem jistě ocení minimalistický model Nelson, který se během vteřiny promění v krásný batoh. Přebalovací taška Fortuna zase bude vyhovovat těm, kteří vyznávají klasickou eleganci. Kromě plenek v ní navíc jednoduše uložíte i svůj notebook.

 

PacaPod: FORTUNA hnědé barvy za 6590 Kč

PacaPod: FORTUNA hnědé barvy za 6590 Kč

Značka PacaPod má k dispozici množství praktických a designových modelů, že jí propadli i slavní tátové. Australský herec a hvězda hollywoodských filmů Chris Hemsworth využívá PacaPod na nezbytnosti pro své tři děti, britský představitel moderního Sherlocka Holmese Benedict Cumberbatch si tašku oblíbil díky svým dvěma malým synům. Mezi slavné maminky vlastníci PacaPod se řadí například vnučka britské královny a sportovkyně Zara Phillips.

 

PacaPod: NELSON navy za 2490 Kč

PacaPod: NELSON navy za 2490 Kč

Ať už vám bude vyhovovat kožená varianta, textilní řešení, trendy batoh nebo kabelka, která skvěle doplní vaše letní šaty, aniž by prozradila, že skrývá plenky a pobryndané dětské oblečení, PacaPod vždy nabízí funkční řešení pro každodenní život.

NELSON: šedočerná

NELSON: šedočerná

Více informací na: www.mimmo.cz, www.pacapod.com