ONYX: představení nové české značky brýlí na míru na DESIGNBLOKU

Nová česká značka brýlí na míru ONYX, vyráběných pomocí celosvětově unikátní technologie barevného 3D tisku, představila premiérově část své kolekce na výroční přehlídce designu a módy Designblok 2018. Pozornost návštěvníků na místě poutala zejména instalace z prototypových komponentů brýlí, které jsou důležitým mezičlánkem při jejich samotné výrobě. Prohlédnout a vyzkoušet si každý mohl 3D tištěné brýle různých tvarů a barev a vystavena byla i speciální kolekce ONX PURE mladé designérky Blanky Róžové.

Designblok 2018: ONYX

Designblok 2018: ONYX

„Kolekce s podtitulem PURE je určená pro muže i ženy. Je vyjádřením úcty k základním kulatým tvarům brýlí, které jsou nošeny odnepaměti. Tuto první kolekci jsme záměrně vytvořili co nejjednodušeji, abychom dostali do portfolia základní ikonické modely, od kterých se rozvineme do více extravagantních směrů. Vzhledem k celému konceptu založenému na atypické obrubě pro každého zákazníka, kdy si lze navolit texturu obruby i stranic a velikostně obrubu přizpůsobit každému obličeji, jedná se skutečně o unisexovou záležitost,“ říká Blanka Róžová, designérka kolekce ONX PURE. 

Designerka Blanka Rozova s brylemi z kolekce ONX PURE

Designerka Blanka Rozova s brylemi z kolekce ONX PURE

Jedinečnost brýlí ONYX spočívá v samotném procesu výroby a v technologii barevného tisku s různou mírou průsvitu, která na světě nemá obdoby. Během individuálních schůzek s klientem se nejprve změří a naskenuje obličej, následně je vytištěn prototyp brýlí a společným kreativním procesem vznikají originální brýle s možností nespočtu barevných kombinací a textur. Showroom ONYX bude slavnostně otevřen 23. 11. v pražském Karlíně.

 

Instalace ONYX_Designblok 2018

Instalace ONYX_Designblok 2018

Více informací na adrese: Showroom ONYX, Karolina Plazza, Sokolovská 694/100, Praha 8 – Karlín nebo na: www.onyxvision.cz

Majitele ONYX Lucie Nagyova a Bohumil Nagy

Majitele ONYX Lucie Nagyova a Bohumil Nagy