THE EMBLEM HOTEL:relaxace pro tělo i mysl v lázních v samotném centru Prahy

The Emblem Hotel je místem, kde se střetává jedinečná architektura s designovým interiérem a kvalitními službami, které jsou hostům šité přesně na míru. V srdci rušné staré Prahy tak naleznete vše, co si na dovolené nebo pracovní cestě budete přát - klid, komfort a řadu jedinečných zážitků.

Suite Library Bathtub

Suite Library Bathtub

Absolutně nejlepším zážitkem je návštěva originálního lázeňského komplexu The M Spa, který pro vás bude oázou klidu a míru. Dokonalý odpočinek a blahodárné ticho si dopřejete jak ve wellness centru zaměřeném na individuální potřeby hostů, tak i v holistických lázních, moderním fitness, sauně nebo na prosluněné střešní terase s jacuzzi a bezkonkurenčním výhledem na centrum města. Kvalifikovaní odborníci vám poskytnou nadstandardní péči formou relaxačních masáží, pleťových ošetření a dalších procedur, které vás omladí hned o několik let. Chybět nebude ani kvalitní kosmetika - organické produkty Pure Altitude obsahující unikátní přírodní složky z francouzských Alp.

Hotel Emblem M Spa: front entrence

Hotel Emblem M Spa: front entrence

Každý, kdo poctivě pečuje o svůj vzhled, by neměl zapomínat ani na upravené nehty. Perfektní manikúra a pedikúra není aspektem zvyšujícím naše sebevědomí, ale i důležitým detailem naší vizáže. Pokud si potrpíte na profesionální kosmetickou péči, budou pro vás lázně M Spa pražského hotelu Emblem tím pravým místem. Právě tady se vaše ruce i nohy dočkají nebeského hýčkání v podobě luxusní manikúry a pedikúry Jessica, která zahrnuje krémový zábal, prokrvující masáž, modelaci nehtů, úpravu nehtového lůžka a klasické lakování barvou dle vašeho výběru. V rámci pedikúry svým nohám navíc ulevíte odstraněním ztvrdlé kůže a blahodárnou exfoliací. Možná je také aplikace laku GELaration, jenž zanechá vaše nehty dokonalé až po dobu tří týdnů a to bez poškození vašich přírodních nehtů.

The Maharal Club Salon

The Maharal Club Salon

Pro stálé klienty nabízí hotelové lázně i členství, díky němuž získáte výhodné slevy jak na procedury, vstup do wellnes nebo pronájem vířivky, tak i na nákup kosmetických produktů. Pokud se zastavíte v lázních do konce září máte navíc možnost využít jednu z neodolatelných slev! Například - 30% na masáže a kosmetiku, - 10% na produkty, nebo - 20% na jacuzzi a produkty, které si zakoupíte dohromady s masáží nebo kosmetikou. 

 

Suite Terrace

Suite Terrace

Living Room

Living Room