LÁZEŇSKÝ RESORT MARIA SPA: užijte si relaxační víkend ve zbrusu nových luxusních pokojích!

Lázeňský resort Maria Spa se nachází přímo v centru lázeňské části Mariánských Lázní. Své jméno, stejně jako celé lázeňské město, získal po pramenu, který v něm přímo vyvěrá. Hotel je součástí komplexu Nové Lázně & Centrální Lázně a je zaměřený na využití přírodních zdrojů. Právě zde se poprvé v Evropě a možná i na světě začalo léčit účinky přírodní rašeliny (historický název Moorbad - Slatinné lázně).

Lázeňský resort Maria Spa

Lázeňský resort Maria Spa

Vedle mnoha léčebných procedur a unikátního vývěru přírodního CO2 Mariina plynu vás v resortu Maria Spa nadchne i jeho luxusní ubytování. K dispozici je 36 komfortních pokojů pro náročné klienty od kategorie Maria Superior, Maria Superior de luxe až po Maria Junior Suite de luxe. Specifický design jejich interiérům vtiskla britská architektka Leila Corbett Elwes už v roce 2011.

Maria SPA: minerální vana

Maria SPA: minerální vana

Příznivé působení léčivých pramenů láká k návštěvě Mariánských Lázní stále více návštěvníků. Unikátní lázeňský resort MARIA SPA ****superior proto rozšířil své ubytovací kapacity o 16 nových pokojů. Nové pokoje z roku 2018 včetně koupelen a celého vybavení vycházejí z ještě současnějších trendů. Nabízejí veškerý komfort již stávajícího ubytování. Oproti starším pokojům v nich však naleznete postele s boxspring matracemi, USB zásuvky a v koupelnách vedle bidetu a fénu příjemně prostorné prosklené sprchové kouty. Předností nově rozšířeného ubytování jsou terasy s velkolepým výhledem do parku, kde si můžete dopřát vytouženou relaxaci, venkovní fitness centrum, grilovací akce. 

Superio De Luxe Room

Superio De Luxe Room

Lázeňská léčba v resortu Mara Spa je obsáhlá. Vyniká v ní zejména Originální Mariino plynové jezírko s přírodním Mariiným plynem CO2 a oxygenoterapií (omlazovací metoda MUDr. Knáry). Ozdravný účinek rašeliny je zde možné využít ve formě koupele, masáže a zábalů. Prospěšné jsou rovněž inhalace  a pitná kúra Mariina pramene (vlastní minerální pramen Nová Marie) a celá řada wellness procedur. Výhodou ubytování v lázeňském resortu Maria Spa je nejen prioritní časování procedur v tomto lázeňském resortu, ale také volné využití komplexu Římských lázní a Saunového světa v hotelu Nové Lázně, volné využití Aqua wellness centra v hotelu Hvězda a Premier Fitness s kardio v hotelu Centrální Lázně.

Lázeňský resort Maria Spa :  Superior De Luxe Room

Lázeňský resort Maria Spa : Superior De Luxe Room

Více informací na: www.marienbad.cz

Maria Spa: chodba

Maria Spa: chodba