Cenu za nejlepší rodinný boutique hotel v Evropě získala moravská VillaMemories

Uprostřed zvlněné krajiny Hostýnských vrchů se nenápadně tyčí hotel s pouhými osmi pokoji, který letos sklidil velký úspěch na celosvětovém udílení cen Boutique Hotel Awards. Wellness & Spa Boutique Hotel VillaMemories se v listopadu v Londýně stalnejlepším rodinným butikovým hotelem v Evropě a celosvětově se ve své kategorii umístil v první čtyřce. Zařadil se tak po bok luxusních destinací na Kostarice, v Thajsku a na Bali.

Villa Memories

Villa Memories

„Do této soutěže nás navrhla naše klientka z Velké Británie. Tolik se jí u nás líbilo, že se díky jejímu pozitivnímu ohlasu ozvala organizace Boutique Hotel Awards, která k nám na týden poslala své auditory. O výhře jsem se dozvěděl o několik měsíců později, shodou okolností jsem ten den slavil ve vile své narozeniny srodinou,“ popisuje cestu k ceně majitel hotelu VillaMemories Martin Ditmar. Konkurencí moravskému hotelu bylo v soutěži na 300 podobných zařízení z 80 zemí celého světa.

Martin Ditmar, majitel hotelu, přebírá cenu

Martin Ditmar, majitel hotelu, přebírá cenu

Pořadatelé Boutique Hotel Awards popisují VilluMemories jako „Afrikou inspirované útočiště objevené uprostřed českého venkova“ a vyzdvihují neokoloniální ráz interiérového designu s dominantními dřevěnými prvky, množství a kvalitu služeb pro hosty nebo třeba skvěle zásobený vinný sklep.

Villa Memories

Villa Memories

Interiér domu prozrazuje majitelovu lásku k Africe, jeho pečlivá rekonstrukce se nesla v ekologickém duchu a s citlivostí k okolní přírodě. Svým návštěvníkům VillaMemories poskytuje soukromí, pohodlí rodinného domu, ale zároveň také nadstandardní servis. Součástí budovy je například relaxační centrum s bazénem či saunou. Na návštěvníky čeká rozmanitý program - děti mohou například vyrazit poznávat přírodu s hajným, rybářem či včelařem, dospělí se mezitím mohou oddat golfu, nebo se svěřit do rukou masérů, odborníků na výživu či lektorů jógy, pro hosty je nachystaná též jízda na koni či grill academy.

Villa Memories

Villa Memories

Kromě celodenního vyžití nabízí VillaMemories také prvotřídní jihoafrická vína. Na sestavení vinného lístku dohlédla špičková degustátorka ElsiePellsz Kapského města. Moravská vína však ve vinotéce vily také nechybí.

Villa Memories

Villa Memories

Hostům už nestačí mít pětihvězdičkový servis, rádi se obklopují kromě luxusu také soukromím. Před dovolenou ve velkých hotelových resortech pak dávají přednost vytváření vzpomínek. A právě to je hlavní cíl vítězné VillyMemories - splněná přání a osobité zážitky. 

Villa Memories

Villa Memories