PALOMA PRŮHONICE: dopřejte si "luxus" v tom pravém slova smyslu!

Komfort bez kompromisů

Toužíte v těchto sychravých podzimních dnech po opravdu luxusním víkendovém odpočinku? Víme, kde o vás bude opravdu královsky postaráno! V pražských Průhonicích se nachází luxusní hotel s restaurací, kde si můžete navíc vychutnat skutečné delikatesy od michelinského šéfkuchaře Nicolase Decherchi.

HOTEL PALOMA: signature suite

HOTEL PALOMA: signature suite

V hotelu Paloma o vás bude postaráno hned od samotného příjezdu! Personál hotelu zařídí bezpečné parkování vašeho vozu a bezprostředně poté budete ubytováni v prostorném pokoji či suite dle vašich požadavků. Vybírat můžete z variant SUPERIOR, DELUXE, JUNIOR SUITES - ty nabízejí vždy dva samostatné pokoje. A opravdový komfort ve velkém, který jsme za vás již otestovali na vlastní kůži, představuje pokoj SIGNATURE SUITES.

PALOMA: hotel bar

PALOMA: hotel bar

Každý pokoj má útulné a prvotřídní vybavení, mezi něž patří například postele od značky Hästens, či kosmetika Hermés. Všude je síť wifi a po celou dobu pobytu máte také možnost vlastního iPadu, kde mimo jiné naleznete například informace o výletech do okolí a Prahy.

Paloma Průhonice

Paloma Průhonice

Mezi další vybavení pokoje patří samozřejmě A/C, trezor, LED televize, telefon, wi-fi, minibar, koupelny s vyhřívanými podlahami, relaxačními sprchami a dalším. Ještě lepší a intenzivnější odpočinek vám navodí svíčky a vonné difuzéry, které jsou běžnou součástí pokojů. Vyšší kategorie pokojů a suitů je vybavena v koupelnách vanou a televizí. Samozřejmostí je i bezbariérový přístup a pokojová služba, která udělá vše k vaší spokojenosti.

HOTEL PALOMA: koupelna

HOTEL PALOMA: koupelna

Hotel Paloma nabízí i službu osobního butlera, který se stará o hosta po celou dobu jeho pobytu. Butler například vybaluje a zabaluje vaše kufry, čistí boty apod. Ceny pokojů jsou již včetně snídaně a veškerých tax!

HOTEL PALOMA

HOTEL PALOMA

Více informací na: www.palomapruhonice.cz