Recenze na Aquarius Restaurant

Nedávno jsem dostal od známého tip na skvělou restauraci, která se nachází v samém srdci Prahy. Aquarius Restaurant, rozprostírající se na rodišti povídek Jana Nerudy, na Malé Straně. Přečetl jsem si pár recenzí na restauraci, které byly mimochodem všechny pozitivní, a řekl jsem si, že restauraci musím rozhodně vyzkoušet také.

S přítelkyní jsme si rezervovali místa na oběd. Musím říci, že mě hned po příchodu velmi překvapil celkový vzhled restaurace. To, jak je vyzdobená, a to, jak se interiérem odlišuje ostatním restauracím, mě mile překvapilo. I když jsem zastánce především moderního stylu, velmi se mi líbilo barevné zapracování židlí ladících ke stolům. Lustrů, které neustále strhávaly mé pohledy, a především netradičních dlaždicových podlah. Všechny barvy a celkový styl do sebe ideálně ladily a tvořily mimořádnou atmosféru, kterou jiné restaurace rozhodně nemají.

Aquarius Restaurant

Aquarius Restaurant

Mohu jen vyzdvihnout příjemnou a stále se usmívající obsluhu, která mi celý oběd svými gesty a chováním ještě více zpříjemnila.

Jelikož jsem velkým zastáncem steaků, je jasné, že jsem ho nemohl odmítnout ani u Aquarius Restaurant. Vždy si rád porovnám, kde je steak udělaný lépe. V jaké restauraci je lépe dochucený a v jaké lépe propečený, protože preferuji steaky, které nejsou úplně krvavé. Vybral jsem si konkrétně telecí steak. Byl opravdu výborný. Mohu říci, že se mi doslova rozplýval na jazyku. Bylo mi jasné, že hned, co jsem ho dojedl, bych si nejraději k chuti dal další, ale byl jsem tak plný, že bych do sebe nedostal ani sousto.

Aquarius Restaurant

Aquarius Restaurant

V žádné správné restauraci nemůže samozřejmě chybět ani velký výběr šampaňského a vín. Jen jsem se podíval na vinný lístek této restaurace, byl jsem opravdu doslova ohromen. Ještě nikdy jsem snad neviděl takto bohatý výběr. Více jak 25 druhů šampaňského, šumivá vína, bílá vína i červená vína z Čech i Itálie. To vše máme k mání v Aquarius Restaurant.

Aquarius Restaurant

Aquarius Restaurant

Rozhodně neváhejte, rezervujte si místo a navštivte Aquarius Restaurant. Mohu zaručit, že budete mile překvapeni.