Proč se vyplatí investovat do hi-tech produktů?

Co mají společného matematika a péče o pleť? Ukazuje se, že hodně, obzvlášť chceme-li být vědomými spotřebiteli, kterým jde spíš o kvalitu, než o kvantitu. Víme, že to není zrovna lehký úkol, a to zejména v dnešní době, kdy na nás slevy křičí ze všech stran. Před přidáním dalšího produktu do nákupního košíku je proto důležité vědět, zda se atraktivní cena promítá také do kvality. Ve FOREO jsme tento domácí úkol udělali za vás a propočítali jsme, kolik skutečně ušetříte investováním do dražších pleťových přístrojů.

Nakupujte chytře

Jednorázový výdaj ve výši několika tisícovek korun se na první pohled může jevit jako příliš vysoká částka. Z dlouhodobého horizontu jde ale o investici, kterou navíc nezatěžujete životní prostředí zbytečným odpadem produkovaným nekvalitními a poruchovými přístroji ani bateriemi, které jsou pro přírodu škodlivé. Při nákupech se snažte vyvarovat ukvapeným rozhodnutím a vybírejte si produkty vědomě.

Pokud byste se chtěli nechat hýčkat kosmetičkou dvakrát do měsíce, za něco přes půl roku byste vyčerpali rozpočet, který by zaplatil jeden přístroj UFO 2. Ten ale při správné údržbě můžete používat klidně i dalších 10 let! Nemluvě o přidružených výdajích, jako je cestovné a ostatní služby, například LED světlo či kryoterapie. Pokud byste v rámci domácího ošetření rádi použili masku z dílny FOREO, ta nejdražší vás vyjde na necelých 100 korun. A to je 5 ošetření v kosmetickém salonu. Nemluvě o tom, že nemusíte nikam cestovat, čímž šetříte také svůj čas.

Foreo

Foreo

Tak už žádné výmluvy, proč při nákupu kosmetických produktů nepřemýšlet dopředu. Výběrem inteligentního sonického přístroje UFO 2 od švédské beauty-tech značky FOREO si můžete být jisti, že:

1. v dlouhodobém horizontu ušetříte,

2. investujete do kvalitního produktu, který přináší okamžitě viditelné výsledky,

3. získáte produkt nejvyšší kvality, a to jak zpracováním, tak i co se týče použitých materiálů – produkt se po několika použitích nerozbije a bude vám sloužit mnoho let,

4. podporujete evropskou značku a nepodílíte se na obchodu s padělky.

Psssst – pro náš výpočet jsme použili nejdražší dostupné masky a plnou cenu zařízení UFO 2. Během roku ale můžete obojí zakoupit se značnou slevou, takže budou vaše úspory ještě větší :-). Sledujte Foreo na sociálních sítích, ať vám neunikne žádná novinka! Momentálně probíhá od 22. února na Notino.cz i zajímavá nabídka, kdy ke každému zakoupenému přístroji z řady UFO získáte výběr několika krabiček masek jako dárek.

Foreo

Foreo