Jak dodržet veganský přístup v kosmetice díky Lush?

Jste vegany? Nebo snad lidi, kteří jimi jsou, podporujete? Ať je to tak, nebo tak, co omezit na 31 dní úplně všechny veganské produkty a přidat se do výzvy, kterou podporuje i známá značka kosmetiky Lush? Neváhejte a přečtěte si o jejich produktech v našem článku více!

Připojíte se letos k #veganuary výzvě, během které se lidé z celého světa spojují, aby na 31 dní ze svého života vypustili živočišné produkty? Věděli jste, že přes 90 % celé nabídky Lush produktů je veganských? Níže najdete tipy na nejoblíbenější a nejprodávanější z nich – aneb vegansky od hlavy až k patě!

BIG

Šampon s mořskou řasou a mořskou solí pro objem a lesk. Sůl vlasy načechrává a dodává jim objem a spolu s pečujícím extra panenským kokosovým olejem a mořskou řasou bohatou na proteiny se postará o jejich hebkost. Lesk zajišťují citrony a limety, které uhlazují vlasové kutikuly a vlasy pak lépe odrážejí světlo.

Lush

Lush

CANDY RAIN

Na tomto sladkém pečujícím dezertu – kondicionéru – si žíznivé vlasy smlsnou – díky hydratačním krémům z kokosu a kešu s mlékem z makadamových ořechů a spoustě měkké vody. Ano, správně, měkké vody. Na rozdíl od tvrdé vody uhlazuje vlasy, protože neobsahuje minerály, které je obvykle nadzvedávají.

Lush

Lush

OUTBACK MATE

Užijte si dokonalé osvěžení s očistnými silicemi z máty peprné a eukalyptu díky tomuto mýdlu na tělo i ruce. Napěňte v proudu tekoucí vody, namydlete se, nechte se probudit oživující silicí z citronové trávy a opláchněte.

Lush

Lush

RUB RUB RUB

Exfoliační sprchový peeling, který se dá použít i na umytí vlasů, jimž dodá objem a lesk. Rub Rub Rub, napěchovaný mořskou solí bohatou na minerály, můžete použít jako jemný peeling na vlhkou pokožku nebo jako opravdu důkladné vydrbání nasucho, než vlezete pod sprchu.

Lush

Lush

CELESTIAL

Pomozte problematické, suché pleti k andělské hebkosti jemnou denní péčí s tímto lehkým krémem. Je vyroben z pleť zklidňujících ingrediencí, které vytváří lehký film, pomáhající zachovat její vlhkost. Mandle obsahují velké množství vitamínu E, o kterém se říká, že chrání pokožku před poškozením, zatímco čerstvé orchideje ji dostávají do kondice a zklidňují.

Lush

Lush

FEELING YOUNGER

Všichni víme, že pravá krása se skrývá uvnitř, ale když chcete dodat trochu lesku i zevnějšku, od toho tu je rozjasňující tónovací krém Feeling Younger. Tato směs se zklidňujícím nálevem z ovesných vloček, pečujícím mandlovým olejem a zjemňujícím kakaovým máslem se lehce nanáší, odráží světlo a zvýrazní tak vaše lícní kosti, srdíčko nad rty, linii čelistí nebo cokoli chcete.

Lush

Lush

HANDY GURUGU

Hýčkejte své ruce krémem ze samých másel – bambucké, kešu, mandlové a máslo z dýňového semínka jsme smíchali s růžovou vodou a růžovou absolue pro zmírnění červenání a hydrataci. Pupalka zklidňuje pokožku, silice z heřmánku pravého funguje jako antiseptikum a čerstvá citronová šťáva pokožku rozjasňuje. Natřete si krémem ruce na noc a nechte působit jeho kouzlo.

Lush

Lush