Nechte se okouzlit novou kolekcí No Tricks, Just Treats společnosti Lush

V Lush laboratořích bylo v poslední době opravdu napilno, aby pro Vás bylo možné představit hrůzostrašnou limitovanou edici haloweenských produktů. Najdete v ní známé oblíbené příšerky i novinky, které Vám zpříjemní nadcházející podzimní dny. Přijďte si vybrat Váš perfektní match! Kolekce je dostupná na e-shopu i v kamenných obchodech.

Bat Art – koupelová bomba – 180 Kč/ks

Nechte se okouzlit touhle koupelovou bombou. Čeká Vás třpytivá koupel se svěží bylinnou vůní.

Jak použít: Napusťte vanu, vhoďte do ní bombu a ponořte se do vícebarevných temných vod voňavých jako parfém Junk s rozmarýnem a šalvějí k očištění Vaší aury. Odevzdejte mysl i tělo do náruče konejšivého kouzla, které vás obklopí.

Lush

Lush

Punkin Pumpkin – koupelová bomba – 180 Kč/ks

Sledujte, jak oblíbená halloweenská koupelová bomba brouzdá po hladině a uvolňuje náladu povznášející citrusové silice.

Jak použít: Až noční můry připlíží se s temnou hodinou, najděte útočiště v horké koupeli s citrusy, co rázem všechny strachy do stínů zaženou. Stačí vhodit bombu do vany a zatímco bude šumět a rozpouštět se, dýňový prášek opečuje Vaši pokožku a zanechá ji hebkou a pružnou.

Lush

Lush

Ghost In The Dark – mýdlo – 185 Kč/ks

Tohle ručně vyráběné mýdlo se silicemi z osvěžující citronové trávy a povzbuzujícího bergamotu září ve tmě!

Jak použít: Ničeho se nebojte, nasviťte přátelské strašidýlko pod lampou a nechte ho zahnat všechna zlá strašidla tmy. Namydlete se, umyjte se a opláchněte. A znovu!

Lush

Lush

Boo! – sprchový sliz – 225 Kč/100 g

Zjemňující exfoliační sprchový sliz vyrobený pro zábavu i luxusní očistu nese oblíbenou sladce bylinnou vůní Lord of Misrule.

Jak použít: Vždycky je lepší se ještě trochu zašpinit, než se umyjete. Naberte si do dlaně, pohrajte si a až přijde čas na mytí, namydlete mokrou pokožku, opláchněte a objevte novou úroveň sprchování!

Lush

Lush

Bewitched – koupelová pěna – 180 Kč/ks

Tahle černá kočka Vám přinese štěstí! V podobě ostružinově voňavých bublinek a třpytu bez obsahu plastu. Bezobalový koupelový produkt, díky kterému si budete příst blahem.

Jak použít: Po všem tom lítání s koštětem si vydechněte v okouzlující koupeli s kadidlem a bergamotem a oblíbenou ostružinovou vůní. Stačí rozdrobit trochu, hodně, nebo klidně celou pěnu do proudu tekoucí vody a vklouznout do mysteriózních zjemňujících bublinek.

 

Lush

Lush