Dopřejte si rychlou péči o pleť díky moderním technologiím

Pleťová maska, na kterou jsme si museli vyšetřit alespoň půl hodiny, čištění tváře pomocí prstů a ošetření, kterých se nám dostalo jen ve specializovaných salonech… To všechno je minulostí. Dnes si díky moderním technologiím můžeme dopřát efektivní péči s okamžitě viditelnými výsledky.

Umělá inteligence

Umělá inteligence (AI) jsou systémy či stroje, které dokážou napodobovat lidskou inteligenci. Složitě vytvořené algoritmy často slouží ke zpracování velkého množství dat, nabízí klasifikaci, analýzu a dokážou předvídat budoucí vývoj. V kosmetickém průmyslu se AI používá především při výrobě produktů zaměřených na zákazníky – nabízí personalizovaná řešení a umožňuje virtuální testování produktů či diagnostiku pleti.

Rozšířená realita

Rozšířenou realitu (AR) využijete především ve svém chytrém telefonu, kde díky digitálním prvkům vytváří efekt iluze. AR mění realitu přidáním trojrozměrných objektů, zvuků, videí a grafiky. Ve světě krásy našla AR široké uplatnění především v líčení a stojí také za všemi filtry, které se používají na sociálních sítích.

Foreo

Foreo

LED terapie je populární neinvazivní ošetření pleti, které dokáže řešit celou řadu kožních nedostatků, jako je akné, vrásky nebo třeba poškození sluncem. Barevná LED světla pronikají do různé hloubky pokožky, přičemž s rostoucí vlnovou délkou světla roste i hloubka průniku.

Dvouminutové komplexní ošetření UFO 2 zahrnuje celkem 8 různých barev LED světla, a stává se tak tím nejlepším řešením řady kožních problémů, které vaše pleť může řešit.

3D Tisk

Technologie 3D tisku prochází poslední dobou aktivním vývojem. Její využití v kosmetickém průmyslu má velký potenciál zejména proto, že umožňuje vytvořit procedury na míru všem zákazníkům. Dnes můžeme na trhu sehnat například pleťové masky, které přesně reagují na potřeby dané pokožky. Jak to funguje? Aplikace naskenuje rozměry vašeho obličeje a stav pokožky, načež stroj vytiskne hydrogelovou masku, která vám bude perfektně sedět. Současně přizpůsobí aktivní ingredience v různých částech masky podle toho, co vaše pleť právě potřebuje – skvělé řešení pro ty, kdo mají suché tváře a zároveň mastnou T-zónu.

Foreo

Foreo

Nejnovější inovací mezi kosmetickými technologiemi je mikroproud. Díky šetrným elektrickým výbojům dochází k růstu buněk v pokožce, ke stimulaci svalů a aktivaci tvorby kolagenu a elastinu v kůži. Pleť je pevnější, omlazená i pozvednutá, a to všechny bez bolesti či injekcí. Technologii mikroproudu zahrnuje inteligentní tónující přístroj BEAR, který pomáhá snížit výskyt vrásek, vytvarovat kontury a zpevnit pokožku na obličeji i krku. Navíc je jako jediný přístroj na trhu vybaven Anti-Shock systémem, který zajišťuje, že je jeho použití naprosto bezpečné.

Elektronické senzory

Elektronické senzory jsou velmi praktická věc. Jde o drobné přístroje, které můžete nosit místo náhrdelníku nebo třeba připnuté na kabelce. Užitečné jsou tím, že dokážou měřit vystavení pleti vnějším vlivům, jako je UV záření, prach, pyl, znečištění nebo třeba vlhkost vzduchu. Díky pravidelné analýze a získaným hodnotám můžete lépe přizpůsobit svou běžnou péči a předejít tak různým kožním nedostatkům nebo zdravotním komplikacím.

Využijte jedinečnou možnost a zakupte vybrané technologické produkty FOREO za zvýhodněnou cenu na notino.cz.

Foreo

Foreo