Koupelové bomby osvěží nový lunární rok

Přivítejte lunární rok tygra s novou koupelovou bombou Lucky Tiger a Lunar New Year Knot Wrapem od Lush. Koupelová bomba Lucky Tiger vznikla ve spolupráci zaměstnanců společnosti Lush z různých východoasijských zemí, které slaví lunární nový rok, a je tak inkluzivním produktem pro tento nový rok. Koupelová bomba Lucky Tiger s povznášející vůní pačuli a brazilského pomerančového oleje je skvělým společníkem do koupele. 

Tento malý tygr vás připraví na rok plný štěstí, odvahy a síly! Lunární Knot Wrap s motivem tygra symbolizuje sílu, ochranu a štěstí. Takže hurá do vany a šťastný lunární nový rok!

Lucky Tiger

Vstupte do lunárního nového roku 2022, roku Tygra, zaplaveni pocity štěstí, odvahy a touhy po dobrodružství. Tahle číča se vody nebojí a ráda se připojí!

Tuto koupelovou bombu seženete za 200 Kč/ks.

Lucky Tiger

Lucky Tiger

Lunar New Year

Design tohoto krásného Knot Wrap šátku s motivem tygra symbolizuje sílu, ochranu a štěstí. Ideální na zabalení vašich novoročních dobrot. Je vyrobený ze 100% bio bavlny, pomůže vám někomu vytvořit dokonalý dárek na míru a může být použit znovu a znovu.

Tento Knot Wrap zakoupíte za 175 Kč/ks.

Lunar New Year

Lunar New Year