Celotělový orgasmus v centru těla Arkaya

Jste již unavení z práce a potřebujete se dokonale uvolnit a již Vám k tomu nestačí jen horká vana? To samé jsem si před pár dny řekl i já. Nutně jsem již potřeboval zajít někam, kde se dokážu stoprocentně uvolnit a kde si budu připadat jako úplně jiný člověk. Chvíli jsem hledal na internetu a našel jsem zajímavé stránky, jedná se o centrum těla, nacházející se v Praze, které nabízí speciální terapie a masáže jak pro ženy, tak i pro může či zamilované páry.

Stačilo mi, abych si přečetl pár recenzí, které na webové stránky psali návštěvníci, a bylo mi hned jasné, že musím zkusit navštívit toto centrum i já. Muži popisovali celý zážitek jako neuvěřitelný pocit, na nějž nelze poukázat slovy. Jiní naopak dodali, že po celém těle pocítili nádherný pocit vibrující energie.

Hned po příchodu mě zaujaly příjemné a usměvavé zaměstnankyně, u kterých byla vidět radost z jejich práce. Ze širokého sortimentu všech masáží jsem si nejdříve vybral tu základní devadesátiminutovou, na níž jsem šel spíše pro vyzkoušení toho, jaké to bude, a musím říci, že jsem se mohl doslova nechat unášet na vlnách klidu a pohody, které mi byly poskytnuty díky jemným prstům skvělé masérky. Nejenom, že jsem si opravdu skvěle odpočinul od všech starostí, ale také jsem načerpal novou energii a perfektně se uvolnil.

Terapie pro páry

Terapie pro páry

Napodruhé jsem si řekl, že bych mohl vyzkoušet ještě intenzivnější masáž, takže jsem si zvolil tu, kterou centrum nazývá „Mystická masáž“. A mohu zaručit, že to za to prostě stojí. Masáž celého těla, do níž řadíme i masáž obličeje či prostaty, je prostě neuvěřitelná. Pocit, který jsem po této masáži měl, spousta mužů popisuje jako „celotělový orgasmus“.

Co je to celotělový orgamus?

Jedná se o jedinečný pocit, při němž cítíme pocit rozkoše úplně ve všech buňkách těla, což je především pro muže opravdu novinkou, kterou jen tak nezažijí.

Masáž

Masáž

Rozhodně tyto dvě návštěvy Arkaya centra pro mě nebyly posledními. Mohl bych ještě poukázat, že centrum nabízí kromě klasických masáží i spousty terapií pro páry, týkající se sexuální zdatnosti, kurzy a další výuky.