V džemech a marmeládách od Mileny z Dolan najdete jen to, co tam skutečně patří

V našem seriálu o vynikajících českých džemech a marmeládách nesmí chybět tyto sladké pochoutky, které vyrábí paní Milena Švábová z Dolan. Paní Milena vyrábí domácí zavařeniny všeho druhu: domácí džemy, domácí marmelády, domácí sirupy. Jedná se o kvalitní výrobky, ve kterých najdete jen to, co tam skutečně patří.

Marmelády

Marmelády

Paní Milena Švábová vyrůstala na venkově. V domku se dvorkem plným zvířat, zahradou plnou ovocných stromů a zeleninových záhonů. V domácnosti, kde se nekupovaly polotovary, kde se vařilo a peklo z čerstvých surovin, a co se nestačilo ihned spotřebovat, tak se zavařilo nebo usušilo.

Marmelády

Marmelády

Postupem času se z paní Mileny stal městský člověk s vlastní rodinou. Po několika letech ve městě však zjistila, že to není ono. Rozhodla se tedy přestěhovat do malé vesnice, kde dodnes se svými blízkými žije.

Marmelády

Marmelády

Na vsi se vrátila ke svým kořenům. Opět mohla chovat zvířata, mít svůj ovocný sad a záhony, kde nacházela dokonalou relaxaci. Po čase se rozhodla pustit do výroby domácích zavařenin, které jsou poctivě, ručně vyráběné. Jejich základem jsou doma vypěstované, kvalitní suroviny.

Marmelády

Marmelády

Kromě džemů a marmelád vyrábí paní Milena také zeleninové chutney, kompoty, nakládané zeleninové saláty a nakládanou zeleninu jako takovou. Pro svoji výbornou chuť si její zavařeniny brzy získaly řadu příznivců. Přidejte se k nim i vy!

Marmelády

Marmelády