MORAVIA COMFORT – aby se Vaše miminko krásně vyspalo

Kvalitní spánek je pro zdraví, vývoj a štěstí našich dětí naprosto stěžejní. Kromě ustálení denních rituálů a vytvoření příjemného prostředí, v němž se budou ti nejmenší cítit bezpečně, bychom se měli zaměřit zejména na výběr správné matrace. Právě ta je nezbytná pro to, aby si dítě v noci odpočinulo a zároveň šetřilo svá záda a svaly. Jak vybrat tu nejlepší matraci do dětské postýlky Vám poradí MORAVIA COMFORT, český výrobce kvalitních matrací s 45letou tradicí.

Jelikož malé děti tráví v posteli opravdu hodně času, je podstatné najít správnou odpověď na otázku, jaká matrace by pro naši ratolest měla být ta nejvhodnější. Odborníci se shodují, že volba tvrdší matrace výrazně snižuje riziko SIDS (syndromu náhlého úmrtí kojenců) a zároveň podporuje zdravý růst páteře a správný vývoj zádových svalů. Ani příliš tvrdá matrace však není ideální, protože může miminku v jemné kůži způsobit otlaky a později i takzvaný syndrom ploché hlavičky. Nejlepší je tedy jít zlatou střední cestou a vybrat matraci střední tuhosti.

MORAVIA COMFORT

MORAVIA COMFORT

V nabídce značky MORAVIA COMFORT lze nalézt kvalitní dětské matrace v různých kombinacích polyuretanových pěn.

Mimo tvrdosti je vhodné volit materiály, které neobsahují toxické látky, jsou antibakteriální a dostatečně prodyšné. Potah matrace by měl být ideálně snímatelný a pratelný, v dětské postýlce totiž ke znečištění dojde mnohem snáze než ve Vaší posteli. Všechny matrace MORAVIA COMFORT splňují požadavky na zdravotní nezávadnost dle Öko-Tex Standard 100. třídy, potvrzující jejich vhodnost pro děti do 3 let.

MORAVIA COMFORT

MORAVIA COMFORT

Více informací naleznete na webových stránkách MORAVIA COMFORT.