Společnost SOKOL FALCO se skvěle postará o naše mazlíčky díky jejich pochoutkám

Rodinná firma SOKOL FALCO již 27 let vyrábí prémiové masové pochoutky pro psy. Za konzervami vyráběnými opravdu z masa stojí od počátku manželé Sokolovi. V současné době jsou v rodinné firmě aktivní i děti zakladatele, který jako vystudovaný veterinář a milovník psů vymýšlí složení jednotlivých konzerv tak, aby čtyřnohým parťákům maximálně chutnalo a měli vyváženou stravu vedoucí ke spokojenosti jak psů, tak jejich majitelů. Pro psy se sestavují speciální balíčky obsahující různé druhy konzerv pro dodržování pestrosti stravy. Kromě konzerv sortiment obsahuje psí salámy, mražené maso, mleté maso, sušené pochoutky, ale i vnitřnosti, které jsou spolu se svalovinou základem dobré a bohaté stravy pro psy. Rodina Sokolova si zakládá na tom, že to, co je na etiketě napsané, naleznete i uvnitř. Konzervy SOKOL FALCO obsahují pouze čisté maso. Většina konzerv je plněna ručně, aby maso zaplnilo jejich celý vnitřní prostor.

SOKOL FALCO

SOKOL FALCO

Každý pes je osobností, a abyste zjistili, co konkrétně ze široké nabídky SOKOL FALCO preferuje, nabízí firma FALCO MIX BALENÍ s možností postupně vyzkoušet šest druhů konzerv plněných nejen libovou krůtí, kuřecí nebo hovězí svalovinou, ale i kusy kuřete či gurmánským lososem. Až 100% maso si v konzervách SOKOL FALCO uchovává svou přirozenou šťávu a chuť. Tato navržená kombinace zaručuje i důležitou pestrost stravy. Dlouhodobě je nutné dbát na to, aby složení krmení nebylo jednostranné. Maso, a to zvláště maso syrové, psům chutná nejvíce. Společnost SOKOL FALCO se chová ekologicky. Konzervu vyrobenou z plechu je možné recyklovat. Plastová víčka, která výrobce na konzervách používá, nejenže uchovávají jejich obsah déle čerstvý a můžete jimi konzervy opětovně uzavřít, ale zároveň jsou také recyklovatelná. Tím, že je budete vracet, dáváte stopku zbytečným plastům a firma SOKOL FALCO Vás za to ještě odmění.

SOKOL FALCO

SOKOL FALCO

S našimi čtyřnohými parťáky stále více cestujeme a doprovázejí nás téměř všude. Psi jsou známí tím, jak radostí skáčou pokaždé, když je vyzveme, aby nastoupili do auta, nebo když vidí, že se někam chystáme. Společné cestování je vždy radostí pro všechny zúčastněné, ale je nutné cesty podnikat s ohledem na zdraví svých mazlíčků, jejich pohodu a vyrovnanost. Volíme takový druh výletu, který je vhodný i pro psy, musíme jim zajistit dostatek vody, nesmíme je nechávat ve vyhřátých autech a především ke každému z nich přistupujeme individuálně dle jeho osobnosti a rasy. Ideální pochoutkou na cesty je například sušená svalovina SOKOL FALCO. Tato pochoutka je sušena pouze horkým vzduchem bez přidaných látek a je vhodná pro každodenní konzumaci nebo jako pamlsek pro zpestření stravy. Sušené výrobky přispívají k čištění chrupu, posilují žvýkací svaly a příznivě působí na střevní mikroflóru. Sušené pamlsky od SOKOL FALCO jsou k dispozici i v menších baleních se závěsným čelem v praktickém, znovu uzavíratelném sáčku. Jako možnou svačinu pro psy cestovatelé na výletech ocení tzv. single porce FALCO DOG, které váží pouze 120 g a v batohu je tedy snadno unesou. Vybírat můžete ze čtyř druhů. K dispozici je i balení obsahující kombinaci všech možností. Nabídka je pestrá – od hovězí kýty, lososa, jelení kýty až po králičí filet.

SOKOL FALCO

SOKOL FALCO

Trávit čas se svým psem je nezapomenutelným zážitkem. Většina psů cestování miluje. Společnost SOKOL FALCO vyhlásila soutěž, v níž vyzvala cestovatele, aby se podělili o své společné chvíle s chlupáčem na atraktivních místech České republiky. Je to jednoduché: vyfotíte se na zajímavém místě, vložíte fotku na Instagram, přidáte #FALCOCESTOVATEL a označíte @SOKOLFALCO. Ukážete tak nejen svou oblíbenou lokalitu u nás, ale každý měsíc se soutěží o hodnotné ceny. Za každou uveřejněnou fotografii přispěje firma SOKOL FALCO deseti korunami na psí hospic Dejte nám šanci. Více informací o nabídce krmiv z vlastní výroby a soutěži na Falkormiva.com.