Prožijte si rodinný výlet na Chateau Mcely

Rezervujte si rodinné pobyty na Chateau Mcely co nejdříve, máme poslední volná místa pro delší pobyt. Za námi je dlouhé období, kdy se prarodiče nemohli těšit z vnoučátek, širší rodina se měsíce neviděla a běžné objetí bylo tabu. Vzdálená rodina se mohla vidět jen přes virtuální video platformy či slyšet po telefonu. Nechodilo se do restaurací, necestovalo se, neslavily se kulatiny a svatby, nevítala se miminka do rodin a mohli bychom pokračovat dále…. Je čas zahájit novou tradici vícegeneračního dobrodružství a vychutnat si rodinnou sešlost s programem na míru pro každého člena podle věku a tvořit tak vzácné vzpomínky.

Ukázkové scénáře, které mohou psát novou kapitolu rodinné historie. Inspirujte se, bude nám potěšením vše připravit dle Vašich představ za nejlepší dostupné skupinové ceny. Respektujeme současný turbulentní svět a garantujeme možnost storna až 30 dní před příjezdem či volbu náhradního termínu, pouze s 10% zálohou. O své finance nepřijdete. Jsme tu pro Vás, vše za Vás připravíme k úsměvům na tvářích všech!

Chateau Mcely

Chateau Mcely

Naše milá rodinko, dlouho jsme se všichni neviděli a tak vyhlašujeme rodinnou sešlost bližších i vzdálenějších členů naší rodiny a rodinných přátel, na kterou bychom byli rádi, abychom se sjeli ze všech koutů Čech i světa! Ubytujeme se na 5 nocí na Chateau Mcely. Vychutnáme si dvě věci, které byly v poslední době nejžádanější a o které jsme byli ochuzeni – možnost být spolu a možnost cestovat. Čekají nás večeře s rodinnými recepty, které si pěkně pospolitě naservírujeme na velké mísy a budeme ochutnávat, co kdo má doma nejraději. Tedy posílejte recepty pro pana šéfkuchaře. A kromě dobrého jídla a pití tu máme zážitkové programy pro každého.

Děti budou hledat poklad v parku a čekají je výlety třeba do zábavního parku Mirakulum. Dámy se budou učit míchat přírodní kosmetiku a parfém, cvičit jógu a meditovat. Prarodiče si užijí čajový dýchánek a procházku v Jabkenické oboře. Omladina si zahraje únikovku, zastřílí si z luku a přespí ve stanu. Všichni si dopřejeme masáže, saunu, vířivku, koupání v jezírku s klubovým servisem jen pro nás. My s Aničkou se nemůžeme dočkat vyzkoušení nové Mcelské harmonizační bylinné terapie. Franto, těš se na tenisový turnaj, mají tu super kurty! Večer nás čekají při letním kinu koktejly, které budou pojmenované podle našich členů rodiny.

Chateau Mcely

Chateau Mcely