Oslavte Národní den orgasmu se značkou Satisfyer

U příležitosti Národního dne Orgasmu (31. července – UK/Austrálie/USA/Kanada) chce největší značka sexuálního wellness na světě Satisfyer pomoci každému dosáhnout velkého “O”, které si zaslouží, a vědí, že prvním krokem k dosažení tohoto cíle je pochopení svého těla a vědomé vyvrcholení. Staré přísloví říká, že všechny dobré věci přicházejí ve třech, Satisfyer ví, že ty nejlepší věci přicházejí ve čtyřech – se čtyřmi různými způsoby a čtyřmi fázemi, které vedou k orgasmu. Od klitorálních a vaginálních orgasmů po anální a smíšené orgasmy. Neexistuje lepší způsob, jak experimentovat s různými druhy stimulace než pomocí pomocné ruky od Satisfyer na Národní den orgasmu.

Klitorální orgasmy patří mezi nejčastější a lze jich dosáhnout dotykem klitorisu v různých pohybech a  intenzitách. Vaginální orgasmy, kterých lze dosáhnout zasažením proslulého bodu G, jsou těžší na dosažení a vyžadují trpělivost a praxi. Studie ukazují, že téměř 80 % žen nemůže dosáhnout orgasmu pouze prostřednictvím penetračního sexu, i když to neznamená, že vaginální orgasmus je pro ně nedosažitelný. Pokud se snažíte své klitorální orgasmy pozvednout do nových výšin, Satisfyerem milovaný Pro 2, který tlakovými vlnami dráždí váš klitoris do čisté blaženosti je jistý způsob, jak udělat tento Národní den orgasmu tím dosud nejlepším. Satisfyer Pro 2 je nejprodávanější a nejlépe hodnocená sexuální wellness hračka na světě. Prodalo se jí už více než 250 milionů kusů a získala více než 100 tisíc pozitivních recenzí na Amazonu v rámci Evropy a USA. Obrázek o něm si ale nejlépe uděláte samy. Svému bodu G můžete dopřát také pořádnou dávku lásky zakřiveným vibrátorem jako je Yummy Sunshine, který vám zaručeně rozjasní den. Ve skutečnosti máte u Satisfyer na výběr z více než 200 produktů.

Satisfyer

Satisfyer

Ani anální stimulace by neměla být opomíjená. Je to oblast plná příjemných nervových zakončení, která vám může otevřít bránu k dalším prožitkům a erotogenním zónám, včetně bodu G a prostaty. Tak budete moct dosáhnout intenzivních orgasmů. Existuje řada způsobů, jak dosáhnout análního orgasmu, od partnerského análního sexu, stimulace prsty nebo pomocí kolíků, jako je Satisfyer Lolli Plug 1, který vám díky intenzivním vibračním rytmům zajistí nevídaný zážitek. 

Jakákoliv kombinace z výše uvedených pomůcek a postupů vám pomůže dosáhnout svatého grálu orgasmů: smíšeného orgasmu. Je známo, že trvá zhruba od 1. do 15. minuty a končí vyvrcholením třesení nohou. Ať už se chcete dopracovat ke smíšenému orgasmu s partnerem nebo osamoceně, cesta k němu je snadná díky partnerským hračkám, jako je Double Joy, která stimuluje během sexu vás i vašeho partnera. Je přizpůsobená ke stimulaci klitorisu, bodu G a penisu. 

Každý z těchto orgasmů má čtyři fáze, známé jako vzrušení, plató (maximální nárůst vzrušení), orgasmus (vyvrcholení) a zklidnění. Každá z nich je důležitou součástí této hlavní události. Vzrušení lze vzbudit myšlenkami, fantazií, líbáním, dotyky nebo masturbací, které vedou k maximálnímu vzrušení až do okamžiku před vyvrcholením, kde se vzrušení zesiluje a ocitnete se na pokraji sladkého místa, odkud už je jen krůček k orgasmickému vrcholu, po kterém následuje fáze zklidnění (postorgasmická fáze), kdy se tělo pomalu vrací do normálu a vy už si jen užíváte pocit blaženosti. 

Satisfyer

Satisfyer

Lolli Plug 1 

 • DPC 773 Kč.
 • 12 různých a výkonných vibračních programů.
 • Vhodné pro muže i ženy.

 

Lolli Plug 1

Lolli Plug 1

Pro 2 

 • DPC 1289 Kč.
 • Vybaven patentovanou technologií Air-Pulse, která rozvibruje váš klitoris a přivede vás k vytouženému cíli.
 • 11 intenzit tlakových vln.
Pro 2

Pro 2

Double Joy 

 • DPC 1030 Kč.
 • Kompatibilní s bezplatnou aplikací Satisfyer – k dispozici pro iOS a Android.
 • Díky designu ve tvaru písmene U zajišťuje smysluplnou stimulaci klitorisu, bodu G a penisu.
Double Joy

Double Joy

Yummy Sunshine 

 • DPC 1289 Kč.
 • Smyslně zakřivený vibrátor, který vás překvapí jemným žebrováním, šikmou špičkou a hlubokými vibracemi.
 • Vyrobeno z vysoce kvalitního extra měkkého silikonu, který přenáší silné vibrace s nevídanou intenzitou.
Yummy Sunshine

Yummy Sunshine