Kosmetika Capri: pečujte o sebe s českou kozí kosmetikou

Kozí mléko i kolostrum obsahuje účinné látky, jako je protein laktoferin, který působí proti virům a bakteriím. Česká kozí Kosmetika Capri, která je na trhu již 25 let, dlouhodobě vyvíjí a vyrábí kosmetické přípravky fungující jako ochranný štít proti virům a zároveň pečují o pokožku a dokonale ji vyživují. Čtveřice produktů, doslova nabitá kozími surovinami, která by Vám v tuto chvíli neměla chybět, zní: Hygienický gel s Panthenolem a kozí syrovátkou, Výživný krém na ruce, Denní hydratační krém s tvarohem, Tělový krém s kozím máslem – vše značky La Chèvre.

Microbiom a naše pokožka

Kosmetika Capri a její kozí produkty, vyráběné nedaleko od Prahy, mají přímý vliv na microbiom lidské pokožky. Podporují žádoucí, a tedy „hodné“ bakterie, a omezují pronikání nežádoucích virů do našeho organizmu. Tato skutečnost dává vysokou pečeť ochraně proti vnějšímu nežádoucímu prostředí, bakteriím a virům. Přípravky koncipované tímto způsobem vyvíjí Kosmetika Capri již nějakou dobu a je v tom jediná na světě.

Důraz na ochranu a hygienu

„Samozřejmě sledujeme aktuální situaci a uvedli jsme na trh skvělou novinku. Hygienický gel s Panthenolem a kozí syrovátkou, který naše ruce ochrání a ošetří zároveň,“ říká ředitelka firmy Ing. Jitka Poláková a dodává: „Obsahuje denaturovaný alkohol, kterého je zde minimálně 66 %, což je skvělé pro desinfekci rukou. Panthenol a kozí syrovátka zase zajistí rukám výživu.“ Gel se neoplachuje! Jeho užití je velmi jednoduché a rychlé. Stačí rozetřít malou dávku na pokožku rukou, dlaní a mezi prsty.

Kosmetika Capri

Kosmetika Capri

Péče a výživa naší pokožky

„Po desinfekci rukou použijte Výživný krém na ruce a nohy,“ říká paní Poláková a upřesňuje: „Krém Vaše ruce zregeneruje a vyživí. A nejen to. Navíc také může pomoci v dlouhodobé ochraně rukou, které přichází do kontaktu s různým předměty a povrchy. Jsem přesvědčena o tom, že náš krém je takový ochranný štít proti virům a bakteriím.“ Tento fakt potvrzují i zaměstnanci Kosmetiky Capri, jejichž provoz se nezastavil a stále vyrábí. Co dalšího paní Poláková se svým týmem doporučuje, je chránit a zároveň i vyživovat pokožku obličeje Denním hydratačním krémem s tvarohem a pokožku celého těla pak Tělovým krémem s kozím máslem. Kozí přípravky jsou navíc balzámem na ruce, tvář, tělo i duši.

Co ukazuje kosmetické testování

Odborná literatura i profesionální testy Kosmetiky Capri prokázaly přítomnost bakterií mléčného kvašení v kozím mléce, kozí syrovátce a kolostru. Po aplikaci na kůži dochází k pozitivní úpravě kožního mikrobiomu ve prospěch žádoucích bakterií. Pokožka pak lépe odolává nebezpečným bakteriím a virům, a to je přesně to, co potřebujeme. Tak jako vitamíny vnitřně posilují naši obranyschopnost, přípravky Kosmetiky Capri posilují schopnost kůže bránit se proti virům. Navíc koza je úžasné zvíře. Její soužití s člověkem bylo odjakživa založeno na oboustranně výhodné spolupráci. K člověku od nepaměti patří a bývala u každého venkovského stavení. Naštěstí se postupně lidstvo ke kozímu mléku vrací. Znovu jsme objevili kouzlo a účinky tohoto zázraku.

Jednoduchý recept a doporučená kombinace

Pečujte o sebe s láskou každý den. Poctivě se starejte o pokožku rukou, obličeje i celého těla. Chraňte se před okolními vlivy. S kozími kosmetickými produkty budete zdravá a krásná.

Výživný krém na ruce a nohy: 238 Kč / 100 g

Regeneruje a zvláčňuje, upravuje ochrannou bariéru pokožky. Krém chrání naše ruce před nežádoucími bakteriemi a viry. Používejte opakovaně během dne i na noc.

Kosmetika Capri

Kosmetika Capri

Tělový krém s kozím máslem: 458 Kč / 100 g

Vlivem vysokého obsahu účinných hydratačních, zklidňujících a zpevňujících látek pomáhá dlouhodobému zpevnění a hydrataci pokožky. Chrání pokožku před viry a je balzámem na celé tělo.

Hygienický gel s Panthenolem a kozí syrovátkou: 280 Kč / 100 ml

Bezoplachový hygienický gel s vysokým obsahem (min. 66%) denaturovaného alkoholu, zklidňujícího Panthenolu a sušené kozí syrovátky. Gel můžete mít stále u sebe v kabelce, baťůžku či autě a udržovat své ruce čisté a chráněné během celého dne.

Kosmetika Capri

Kosmetika Capri

Denní hydratační krém s tvarohem: 378 Kč / 50 g

Krém zajišťuje dlouhodobou hydrataci pleti, podporuje její pružnost a jemnost. Chrání před škodlivými vlivy, bakteriemi, viry. Chrání naši pleť dlouhodobě a vysoce účinně.

Kosmetika Capri

Kosmetika Capri