Marionnaud a Jannami představují produktu pro jarní očistu pleti

Po zimě nemáme nikdo dokonalou pleť, a proto je nutné, abychom o ni pečovali ještě více, než to děláme v jiných ročních obdobích. Značky JANNAMI a MARIONNAUD jsou dokonalými pomocníky, kteří se postarají o to, aby Vaše pokožka byla krásná a vyživená.

Čistící olej, Erborian

Čištění je nejdůležitějším krokem v péči o pleť. Pomocí tohoto tuhého oleje ji přitom čistíte hned dvakrát. Nanáší se na suchý obličej a při kontaktu s teplou pokožkou se změní v hedvábný tekutý olej, který na sebe naváže nečistoty. Jemnou masáží tak odstraníte všechen make-up. Poté obličej opláchnete vlažnou vodou a olej se v tu chvíli promění v pleťové mléko, které obličej jemně dočistí. Zanechá pleť zářivě čistou, hydratovanou a s ochranným filmem.

Olej prodává MARIONNAUD za cenu 859 Kč.

Čistící olej, Erborian

Čistící olej, Erborian

Denní krém a rozjasňovač v jednom, Erborian

Víceúčelový hydratační krém okamžitě rozjasní pleť duhově-perlovým leskem, vyživuje ji vitaminem E a zároveň chrání pomocí pornatky kokosové. Extrakt z kořene lékořice navíc pokožku zjemňuje a vyhlazuje. Použijte ho jako podkladovou bázi pod make-up, ale klidně i samostatně. Vaše pleť bude přirozeně prozářená po celý den.

Krém prodává MARIONNAUD za cena: 15 ml: 369 Kč; 45 ml: 849 Kč.

Denní krém a rozjasňovač v jednom, Erborian

Denní krém a rozjasňovač v jednom, Erborian

Pleťový olej s CBD, Cannor

Všestranný pomocník, který ocení zejména majitelky velmi suché a citlivé pokožky, napomáhá ke zmírnění akné, zjemňuje vrásky a zpevňuje a posiluje pokožku. Můžete ho namixovat s Vašimi každodenními kosmetickými přípravky, včetně make-upu. Podporuje růst obočí a řas.

Olej prodává JANNAMI za cenu 999 Kč.

Levandulový pleťový peeling, Renovality

Unikátní složení jemného pleťového peelingu skvěle čistí pokožku. Nejdříve ji intenzivně hydratuje a následně zlehka obrušuje odumřelé kožní buňky. Jojobové perly jemně odstraní nečistoty a zanechají pleť svěží.

Peeling prodává JANNAMI za cenu 499 Kč.

Levandulový pleťový peeling, Renovality

Levandulový pleťový peeling, Renovality