Minerální kosmetika AHAVA

Už dlouhou dobu je známo, že moře přináší pro náš organismus blahodárné a léčivé účinky. Jedním z těch nejtajemnějších je Mrtvé moře, kam vyjíždí spousta lidí na dovolené a ozdravné pobyty. Mrtvé moře obsahuje až 33,7 % minerálů, což je desetkrát tolik, co nalezneme v běžných mořích. Právě kosmetika AHAVA čerpá a využívá blahodárné účinky tohoto moře a vkládá je do všech svých výrobků.

Kosmetika AHAVA si zakládá na své jedinečnosti. Oproti všem ostatním jsou její produkty čistě přírodní, což má za následek navrácení zdraví pokožce, vitalitu a krásu.

AHAVA Apple of Sodom

Luxusní řada AHAVA Apple of Sodom je revoluční novinkou ve světě kosmetiky. Rychlé účinky přírodního botoxu bez použití injekcí, to je to, co tato řada jako jediná na světě nabízí díky spojení 21 minerálů z Mrtvého moře a zázračných botanických účinků rostliny Apple of Sodom.

Dokonalé vyhlazení a vyplnění hlubokých vrásek, zpevnění kontur, hloubková hydratace a výživa pokožky. To vše získáme díky kosmetice AHAVA.

AHAVA Apple of Sodom

AHAVA Apple of Sodom

Bahenní maska AHAVA s 24karátovým zlatem

Tato luxusní liftingová bahenní maska s 24K zlatem přináší maximální výživu, hydrataci a vypnutí pleti, která bude hned po pár použitích dokonale zpevněná, sjednocená a vyhlazená díky 21 minerálům a bahna z Mrtvého moře, které jsou ještě doplněny 24karátovým zlatem.

AHAVA minerální pleťový Osmoter

Hledáte výrobek, co funguje jako osmotická pumpa? Výrobek, co přemísťuje živiny z hlubších vrstev kůže a má schopnost otevřít buňku, kterou zregeneruje a opět uzamkne? To přesně Osmoter™ od AHAVA dokáže.

Dokonale přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti pleti. Chrání pokožku proti znečištění ovzduší a zároveň ji detoxikuje a zpomalí její proces stárnutí. Po Osmoteru™ pocítíte omlazení, redukci vrásek a vyhlazení pokožky, kterou Vám budou moci všichni závidět.

Patentovaná složka Osmoter™ s 21 minerály z Mrtvého moře byla povýšena na vyšší úroveň a v roce 2016 vyvinula společnost AHAVA nový revoluční ještě koncentrovanější exkluzivní Supersérum Crystal Osmoter X6 a Osmoter X3.

AHAVA minerální pleťový Osmoter™

AHAVA minerální pleťový Osmoter™

AHAVA – MEN

Protože mužská pokožka produkuje více mazu a má větší póry, i přesto že je pevnější a pomaleji stárne, je nutné o ni dbát stejně jako u žen. Z tohoto důvodu je čištění pokožky u mužů velmi důležitým krokem v péči o pleť. Tato speciálně vyvinutá řada AHAVA – MEN je ještě obohacena o patentované složky Osmoter™ a G-Force, které mužské pleti dodávají speciální péči a výživu.

AHAVA DERMUD A SALT

Tato speciální řada je určena pro ty, co trpí lupénkou, různými druhy ekzémů, akné či začervenalou nebo šupinatou pokožkou, která je příliš hrubá. Patentovaná technologie Dermud™, která zpracovává jedinečné bohatství Mrtvého moře, a patentovaná složka Osmoter™ Vám přinesou ten pravý požadovaný výsledek.

Bahno z Mrtvého moře urychluje metabolické funkce a tvorbu nových buněk, přičemž vyživuje pleť životně důležitými minerály. Vstřebává nadbytečné tukové výměšky a odstraňuje z pórů kůže nečistoty. Ještě k tomu dokonale detoxikuje a zvlhčuje pleť, aby byla zklidněná, vyhlazená a především obnovená, hydratovaná a svěží na dotyk.

Speciálně sůl z Mrtvého moře obsahuje unikátní komplex minerálů, zejména hořčíků, vápníku, sodíku a draslíků, které zklidňujícím a relaxačním účinkem působí na celé tělo i jeho nervový systém. Dokáží utlumit svalovou únavu a jsou skvělým pomocníkem pro léčbě lupénky, ekzémů a dalších kožních nemocí. Kromě toho jsou jejich hlavními účinky čištění, detoxikace a revitalizace pokožky, z níž odstraní všechny škodlivé látky. Neztratí se ani při léčbě revmatických a kloubních potíží.

AHAVA DERMUD A SALT

AHAVA DERMUD A SALT

Ještě podrobnější informace o kosmetice naleznete na webových stránkách AHAVA.

Kompletní sortiment kosmetiky AHAVA k dostání v maloobchodní prodejně
AHAVA PRAHA
Milady Horákové 860/76
170 00  Praha 7
telefon: +420 252 546 062
mobil: +420 737 078 099