RESORT DOLNÍ MORAVA: aktivní dovolená se zábavou a relaxem pro celou rodinu!

Nevíte kam na víkend?

Horský resort Dolní Morava totiž skýtá celou řadu aktivit, které budou bavit děti i dospělé. Vydejte se na malebné horské pláně a dopřejte si jedinečné zážitky i opravdový odpočinek.

 

Dolní Morava Wellness hotel Vista

Dolní Morava Wellness hotel Vista

Vybere si opravdu každý

Na děti v resortu čeká program v dětských zážitkových parcích. Pískový svět poodhalí archeologická tajemství, Lesní zážitkový park vypráví příběh lesa a Mamutíkův vodní park ukáže hravost přírodních živlů. Do Mamutíkova vodního parku v průběhu příštích měsíců navíc přibude nová, ve světě ojedinělá, obří atrakce, kterou jen tak nepřehlédnete! Ty, co se rádi zasní, zveme na Stezku v oblacích. Cesta tyčící se nad překrásnou krajinou pod Králickým Sněžníkem vás očaruje jedinečnými pohledy. Vypůjčte si s celou rodinou kolo a užijte si cykloturistiku. Kromě kol se nabízí také koloběžky, šlapací káry Berg, pro neposedy trampolíny, bobová dráha, BagJump, sedačková lanovka, disk golf či případně rozsáhlý Adrenalin park.

 

Stezka v oblacích

Stezka v oblacích

Perfektní tečkou za vaším dnem se jistě stane odpočinek ve wellness hotelu Vista. Děti se zabaví na některém z animačních programů s Mamutíkem, kde se vaše ratolesti zapojí do pohybových aktivit, výtvarných dílen nebo dalších programů s instruktory. V nabídce jsou také speciální animační programy ve vodě například s vodním pólem nebo plaváním dětí a rodičů.

 

Dolní Morava Single trails

Dolní Morava Single trails

Rodiče si mohou dopřát hýčkání ve wellness světě. Kde kromě bazénu a vířivky se budete moct uvolnit například na wellness terapiích, masážích pro zdraví a imunitu, masážních rituálech, koupelích a spa procedurách, nebo bude moct věnovat čas sobě ve fitness & kardio centru. A večer se můžete společně odměnit gastronomickým zážitkem na prvotřídní večeři formou bufetu.

Wellness hotel Vista

Wellness hotel Vista

Podrobnější informace o Stezce v oblacích, dětských zážitkových parcích, aktivitách, ubytování, wellness i kulturním vyžití najdete na www.hotel-dolnimorava.cz nebo www.dolnimorava.cz.