Hotel Grand MedSpa Marienbad: dopřejte si odpočinek a relaxační procedury!

Mariánské Lázně lákají k návštěvě svými léčivými vřídly a krásným prostředím již více než 200 let. Zažít uzdravující účinek zdejších minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu, kde si můžete dopřát dokonalé služby.

Hotel Grand MedSpa Marienbad

Hotel Grand MedSpa Marienbad

Hotel Grand MedSpa Marienbad patří do rakouského řetězce hotelů a rezidencí Falkensteiner. Rozsáhlý mariánskolázeňský čtyřhvězdičkový hotel sestává z několika budov a nabízí možnost výběru z až pěti kategorií dvoulůžkových pokojů a suites. Hosté v nich najdou vše, na co jsou v luxusních hotelích zvyklí, a to včetně mini-baru, satelitní TV, wifi a samoovladatelného vytápění. Pobyt vám může navíc také zpříjemnit i unikátní nabídka „polštářového menu“.

Hotel Grand MedSpa Marienbad

Hotel Grand MedSpa Marienbad

MEDICAL SPA

Elegantní prostředí ubytování doplňuje na úctyhodné ploše 2 500 m² neodolatelné MEDICAL SPA. Jeho svět bazénů zahrnuje jak vyhřívaný venkovní a vnitřní bazén, tak i bazén se slanou vodou a samostatné bazény pro léčebné procedury. Rozsáhlý je i svět saun s finskou, infračervenou a biosaunou doplněný o parní lázeň.

Hotel Grand MedSpa Marienbad

Hotel Grand MedSpa Marienbad

Součástí je rovněž skvěle vybavené LÉKAŘSKÉ CENTRUM. V jeho široké nabídce zdravotních a lázeňských procedur nalezneme vedle fyzioterapie, masáží, léčby uhličitým suchým plynem, elektroléčby, léčby kyslíkem, hydrocolon terapie také mnoho dalších kúr a procedur. Předností tohoto zařízení je nejen dokonalá odborná péče, ale i vlastní hotelový léčebný PRAMEN ALEXANDRA. V medical Spa však na hosty čeká vedle relaxace a zotavení rovněž příležitost zacvičit si v kardiofitness, a dokonce i možnost nechat si zkrášlit svůj účes v kadeřnictví nebo využít pečlivého kosmetického ošetření v oddělení péče o krásu.

Hotel Grand MedSpa Marienbad

Hotel Grand MedSpa Marienbad

Hotel Grand MedSpa Marienbad dokáže hosty hýčkat i vytříbenou českou a mezinárodní kuchyní v restauraci „JOHAN STRAUS“. Samozřejmostí je možnost plné penze doplněná bohatým salátovým bufetem. Vrcholem kulinářských požitků je pak sobotní večeře o šesti chodech!

Restaurace „JOHAN STRAUS“

Restaurace „JOHAN STRAUS“

Více informací a možnost rezervace na: www.falkensteiner.com/cs/hotel/marienbad