CHEFSHOP.CZ: objevte několik "kuchyňských legend", které by vám v kuchyni neměly chybět!

5 kuchyňských legend

Jestli u něčeho platí, že co je staré, to je dobré, pak je to kuchyňské vybavení. A teď není řeč o korodujícím papiňáku po prababičce, ale o značkách, které už desítky, ba dokonce stovky let prověřují a pilují svoji kvalitu, a tak i vám doma vydrží po generace. A právě výrobky světových kuchyňských legend najdete na českém e-shopu s kuchyňským vybavením a surovinami ChefShop.cz, založeném největší školou vaření u nás - Chefparade. Kromě e-shopu provozuje ChefShop.cz také kamennou prodejnu v Holešovické tržnici, kam můžete zavítat do showroomu s nádhernou japonskou keramikou, kterou neseženete nikde jinde v Evropě. Které z "kuchyńských legend" by vám doma rozhodně neměly chybět?

ChefShop.cz: KitchenAid

ChefShop.cz: KitchenAid

Nože Zwilling (1731)

Špičková německá kvalita a tradice trvající neuvěřitelných skoro 300 let je to, co dělá z nožů Zwilling jedny z nejlepších na světě. Speciální německá ocel v kombinaci s ručním doostřením, leštěním a kontrolou laserem zaručuje dlouhodobou ostrost čepelí nožů. Kromě nožů najdete na ChefShop.cz další sofistikované kuchyňské vybavení Zwilling jako jsou příbory, hrnce, pánve, sklenice nebo kuchyňské náčiní. Cena  nože Professional od Zwilling na Chefshop.cz: 2 899 Kč.

ChefShop.cz: Zwilling

ChefShop.cz: Zwilling

Unikátní japonská keramika, kterou si zamilujete! | Chefshop.cz

Sklenice Kilner (1842)

Anglická značka se už od poloviny 19. století specializuje na výrobu skleněných lahví, dóz na potraviny a zavařovacích sklenic. Kromě nezpochybnitelné kvality vyčnívá mezi produkty jiných značek svým ikonickým retro designem. V nabídce ChefShop.cz najdete také dózy na potraviny se vzduchotěsným víčkem nebo skleněné soudky s kohoutkem, které jsou v poslední době oblíbené v kavárnách i na domácích oslavách.

ChefShop.cz: Kilner

ChefShop.cz: Kilner

Hrnce Emile Henry (1850)

Tradici dlouhou 170 let mají hrnce ze speciální burgundské keramiky, která je odolná proti poškrábání, nárazům a teplotním šokům. Kromě toho keramika skvěle vede a udržuje teplo, takže pokrm zůstane v hrnci dlouho teplý a můžete v nich jídlo hned servírovat. Za ten krásný francouzský design a oku lahodící barvy se rozhodně na stole nebudete stydět! Cena keramického hrnce Emile Henry na ChefShop.cz: 2 269 Kč

ChefShop.cz: hrnce Emile Henry (1850)

ChefShop.cz: hrnce Emile Henry (1850)

Roboty KitchenAid (1919)

Je snad někdo, kdo nezná KitchenAid? Historie americké značky je úzce spojena přímo s vynálezem prvního kuchyňského robotu. Kromě toho se specializuje na mixéry, kávovary a další kuchyňské spotřebiče. Značka si velmi zakládá na designu svých produktů, které kromě typické červené nabízí v mnoha nádherných barvách. Příští rok oslaví stoleté výročí, takže do legend bezpochyby patří. Cena na ChefShop.cz: 18 190 Kč.

ChefShop.cz: hrnce Emile Henry (1850)

ChefShop.cz: hrnce Emile Henry (1850)

Oleje Farchioni (1780)

A protože ChefShop.cz není jen o nádobí a spotřebičích, ale i o kvalitních potravinách, patří na seznam legend více než 200 let stará rodinná firma Farchioni. Na 100% kvalitu extra panenských olivových olejů Farchioni, dovážených přímo z Itálie, se můžete spolehnout, teď už stačí jen vybrat, jestli zůstanete u klasiky, nebo vyzkoušíte některý z ochucených olejů, například s lanýžem nebo česnekem a chilli.

 

ChefShop.cz: Farchioni

ChefShop.cz: Farchioni

Více informací na: www.chefshop.cz.

ChefShop.cz: Kilner

ChefShop.cz: Kilner