Hotel Gold – luxusní ubytování v Českém Krumlově

Chystáte se vydat do jižních Čech? Chcete se podívat do okolí Českého Krumlova a přitom být v tomto nádherném historickém městě ubytováni? Navštivte hotel Gold, který se nachází v samém srdci této obce přímo u nově upraveného Městského parku. V hotelu pocítíte jedinečný klid a romantiku, jejíž krásu můžete prožít se svou drahou polovičkou. Hotel se nachází na krásném místě, kdy jste ubytováni pouhou minutu od náměstí a pouhých deset minut od zámku Český Krumlov.

Zmínky o hotelu sahají až do 16. století, kdy dům sloužil jako jezuitská letní residence. Od této doby zažila stavba ještě spousty nových majitelů, pěkné chvíli, ale i ty horší jako třeba povodeň, která se městem prohnala před 17 lety. Díky ní však byla budova úplně nově zrekonstruována a vybavena, čímž vznikl Hotel Gold.

Zdroj: hotelgold.cz

Zdroj: hotelgold.cz

Klid a pohodu si můžete vychutnat v jednom z 27 luxusních pokojů, které si tu postupně vyjmenujeme.

Dvoulůžkový

Jako úplně tím prvním pokojem je klasický dvoulůžkový. Je vhodný pro dva i pro jednoho návštěvníka. Pokoj je vybaven základními potřebami jako toaletou a koupelnou, televizí, minibarem a free wifi.

Dvoulůžkový De Luxe

Velmi podobné pokoje těm klasickým dvoulůžkovým, ale ještě luxusněji a pohodlněji zařízeny. Tyto místnosti jsou ještě prostornější a objevíme v nich dokonalejší vybavení.

Dvoulůžkový De luxe se saunou

Pokoj určený pro ty, co chtějí prožít opravdovou romantiku úplně v soukromí. Hotel nabízí jen jeden takový. Přesně takový, v němž nalezneme vlastní saunu. Nejvíce tuto místnost doporučujeme pro zamilované páry, kteří si chtějí odpočinout a zažít spolu něco nového.

Zdroj: hotelgold.cz

Zdroj: hotelgold.cz

Junior Suite

Jedná se o velmi velký pokoj, v jehož přízemí nalezneme denní místnost určenou pro odpočinek a práci. V prvním poschodí následně ložnici s prostornou manželskou postelí.

Apartmá

Všichni si nejspíše dovedeme představit, co se pod pojmem apartmá skrývá. Jedná se o velmi luxusně vybavený pokoj určený pro dvě, nebo dokonce pro čtyři osoby.

Královské apartmá ve stylu Ludvíka XIV.

Hotel nabízí i další apartmá, které je však zřízeno ještě mnohem luxusněji než to klasické. Je v něm ještě více propojena romantika z dob Krále Slunce Ludvíka XIV. Toto apartmá obsahující ložnici, místnost pro odpočinek či práci je nejvhodnější pro novomanžele, kteří chtějí prožít tu pravou romantickou dovolenou.

Restaurace Hotelu Gold

Co by to bylo za hotel, kdyby neměl pro své návštěvníky připravenou skvělou restauraci, která připravuje výborné snídaně, obědy i večeře. Její otevírací doba je vždy od 11:00 do 22:00.

Konference

Kromě klasického ubytování si můžete na hotelu sjednat i konferenci. Prostory, které jsou zde nabízeny, se dokonale hodí pro obchodní jednání, teambuildingové akce, konference či firemní večírky. V tomto krásném městě dopřejete svým zaměstnancům a obchodním partnerům tu pravou poklidnou atmosféru.

Zdroj: hotelgold.cz

Zdroj: hotelgold.cz

Na závěr bych ještě zmínil, jelikož se blíží Vánoce, že svým blízkým můžete zakoupit dárkové poukazy, které mohou využít na široké množství služeb hotelu.

Navštivte webové stránky hotelu, rezervujte si pokoj a o všem se sami přesvědčte.