Jedinečný hotel Grand v Českém Krumlově

Přemýšlíte, že se vydáte do Českého Krumlova, ale nevíte, v jakém hotelu se ubytovat, abyste byli přímo v centru, ale zároveň v „luxusu“? Čtyřhvězdičkový hotel Grand se nachází přímo na náměstí Svornosti, nachází se v něm 21 prostorných a luxusních pokojů. Ty jsou vybaveny velkým psacím stolem, křesly nebo pohovkou, satelitní televizí, abyste mohli sledovat své oblíbené pořady, telefonem, lednicí s minibarem, který nesmí chybět nikde, a vlastní koupelnou. Na některých pokojích nalezneme dokonce i internetové připojení.

Chcete se vydat do Českého Krumlova, ale nevíte, v jakém hotelu se ubytovat, abyste byli přímo v centru, ale zároveň v „luxusu?“
Čtyřhvězdičkový hotel Grand se nachází přímo na náměstí Svornosti, nachází se v něm 21 prostorných a luxusních pokojů. Ty jsou vybaveny velkým psacím stolem, křesly nebo pohovkou, satelitní televizí, abyste mohli sledovat své oblíbené pořady, telefonem, lednicí s minibarem, který nesmí chybět nikde, a vlastní koupelnou. Na některých pokojích nalezneme dokonce i internetové připojení.

Zdroj: hotel-grand.cz

Zdroj: hotel-grand.cz

Jejich vlastní restaurace Grand restaurant, o níž jsme se zmiňovali již výše, si dovoluje návštěvníkům nabídnout jak české, tak i mezinárodní pokrmy. Menu je speciálně připravováno tak, aby chutnalo úplně každému. Vyberou si zde i vegetariáni či ti nejnáročnější strávníci.

Ke každému jídlu nemůže chybět výběr výborných českých i světových vín, po nichž Vám bude jídlo samo klouzat do žaludku.
Restaurace je vybavena krásným interiérem, ale za příznivého počasí Vám nic nebrání v tom, abyste využili romantického posezení na terase, z níž je krásný výhled na malebné krumlovské náměstí.

Zdroj: hotel-grand.cz

Zdroj: hotel-grand.cz

Navštivte krásné historické město Český Krumlov a užijte si pobytu v luxusním hotelu Grand.

Zdroj: hotel-grand.cz

Zdroj: hotel-grand.cz