Le Hotels Group – luxusní hotely v Praze

Hotelovou síť Le Hotels Group od jejího založení řídí generální ředitel Petr Lžičař, Ph.D. (43). Prioritou pro něj je kolegialita a přátelská atmosféra na pracovišti. Zaměstnancům dává prostor pro seberealizaci a určitý pocit jistoty. „Těší mě, že jsme vytvořili takové pracovní prostředí, abychom tohoto dosáhli. Ze značky Le Hotels se za posledních 9 let stal největší hotelový řetězec v Praze. Z mého pohledu je to velký úspěch, neboť jsme společnost, která je vlastněná soukromou osobou, které s našimi zkušenostmi poskytujeme know-how a doručujeme výsledky. Majitel do nás vkládá důvěru a my můžeme volně pracovat. Management mu tuto důvěru na oplátku vrací ve výsledcích a tím je spokojenost oboustranná,“ vyjadřuje se generální ředitel Petr Lžičař.

Grandior Hotel Prague

Hotel naleznete přímo v srdci Prahy, jen pár minut chůze od nejvýznamnějších památek města. Nadčasové a stylové interiéry hotelu poskytují maximální pohodlí i těm nejnáročnějším cestovatelům a díky poloze v blízkosti autobusového i vlakového nádraží a stanici metra Florenc je hotel ideálním výchozím bodem k objevování pražských architektonických i kulturních klenotů.

Dispozice Grandior Hotel Prague:
393 designových pokojů včetně 18 deluxe pokojů a 20 deluxe apartmá.
9-13 variabilních konferenčních místností vybavených nejmodernější audiovizuální technikou (kapacita horního přízemí je až 515 osob v divadelním uspořádání).
Prostorné konferenční foyer s denním světlem a možností výstavy stánků či automobilů.
2 hotelové restaurace s kapacitou až 370 míst a lobby bar

Le Hotels Group představuje

Le Hotels Group představuje

Grandium Hotel Prague

Designový hotel Grandium Prague je hotel v samém srdci Prahy. V jeho bezprostřední blízkosti se nacházejí významné památky jako Václavské a Staroměstské náměstí, Státní opera, Národní muzeum či Obecní dům. Hotel oslňuje moderním designem a odstíny světle zelené, šedé a hnědé barvy. Ty nabízejí příjemnou a poklidnou atmosféru, která doplní Vaše jedinečné zážitky z Prahy.

Dispozice Grandium Hotel Prague:
365 designových pokojů včetně 44 deluxe pokojů a 24 apartmá.
5–9 nových variabilních konferenčních místností vybavených nejmodernější audiovizuální technikou, z toho dva sály s denním světlem.
Hotelová restaurace s kapacitou 300 míst včetně à la carte restaurace InGarden Noodles Restaurant Café (podáváme nejen těstoviny z celého světa, ale i místní a mezinárodní speciality).

Grand Majestic Hotel Prague

Designový hotel Grand Majestic Plaza, je situován v jedné z nejatraktivnějších lokalit, v srdci historického a obchodního centra Prahy. Hotel Grand Majestic Plaza se nachází jen pár kroků od známého Obecního domu, Prašné brány, náměstí Republiky a atraktivního nákupního centra Palladium. V pěší vzdálenosti od hotelu jsou též hlavní turistické zajímavosti jako Staroměstské náměstí, Karlův most a Židovská čtvrť.

Dispozice Grand Majestic Hotel Prague:
196 prostorných designových pokojů včetně 6 luxusních apartmá.
7 konferenčních místností s moderním vybavením a business křesly.
Hlavní konferenční místnost s kapacitou 120 osob na školní sezení (180 osob divadlo) s denním světlem a vestavěným pódiem.
Hotelová restaurace včetně à la carte restaurace Atrium restaurant s kapacitou 150 míst a lobby bar.

Le Hotels Group představuje

Le Hotels Group představuje

Majestic Plaza Hotel Prague

Hotel Majestic Plaza se skládá ze dvou propojených historických budov. Pokoje jsou zařízeny ve stylu biedermeier, který evokuje styl 19. století, a art deco,tj. styl období první republiky. Hotel se nachází pouze pár kroků od Václavského náměstí, v jedné z nejatraktivnějších lokalit historického a obchodního centra Prahy.

Dispozice Majestic Plaza Hotel Prague:
182 superior pokojů ve stylu art deco nebo biedermeier včetně 9 deluxe pokojů a 5 apartmá.
5 konferenčních sálů, včetně 2 prostorných sálů s kapacitou 70 a 44 osob na školní sezení s pohodlnými business křesly a denním světlem.
2 hotelové restaurace s kapacitou 106 osob a menší à la carte restaurace Glera s kapacitou 20 míst a lobby bar.

Élite Hotel Prague

Budova hotelu Élite má dlouhou a bohatou historii datující se od druhé poloviny 14. století. Díky důkladné renovaci této pozoruhodné budovy poskytuje nyní hotel Élite komfortní ubytování s romantickým kouzlem starobylé architektury. Hotel se nachází v klidné lokalitě přímo v srdci Prahy na Novém Městě. Známé turistické atraktivity jako Václavské a Staroměstské náměstí, Karlův most, které jsou jen několik minut chůze od hotelu.

Dispozice Élite Hotel Prague:
79 pokojů včetně 18 deluxe pokojů a 2 luxusních apartmá.
Restaurace Élite Garden s kapacitou 70 míst nabízí pokrmy české a mezinárodní kuchyně.
Letní zahrada nabízí kapacitu 20 míst.

Le Hotels Group představuje

Le Hotels Group představuje